Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4 5
 
waiter in his 60s 16.08.2003 u 00:46:02 profil autora
pa dalmatince i treba posmicat.
ne bi kupio cd, nabavio bi prženac.
pjesme bi slušo ak su mi baš ono super super.
forum bi mi najmanje falio, ionak je bljak
electro cute 16.08.2003 u 01:25:55 profil autora
inače.ja sam skoro svaki dan mog boravka u zagabriji prolazio preko mosta, onog kraj toplane, ne znam kak se zove.i tamo negdi prije tog mosta na nekom zidu piše nit je riba meso, nit je dalmat čovjek.
sve ide u tri pizde mile matere.
priča san i sa par ljudi u splitu za koje san mislija da su normalni.al ispalo da nisu.
krv do kolina i lanci i bokseri od ventila.

a prekopalo poljud.napravilo jedanajst rupa, na jedanajst pozicija na kojima igraju igrači.ko fol, grobove im iskopalo.to odma podsjeti na ono kad su peristil obojali u crveno il pustili krave da pasu po starom placu.prema onom kako igraju treba sve preorat i posadit kumpire.
ZeeK 16.08.2003 u 02:09:55 profil autora
hmmm, meni oni protiv hake nisu nesto lose igrali...zno sam ih gledat u 10x gorem izdanju... mozda podjem na uzvrat, imam neki dobar feeling.

a posto je ovo ljetni topic, vratio sam se sa(pre)kratkog puta: zuljana-peljesac, i korcula-grad korcula...bilo je eurosuper za 5.

Drink in peace
electro cute 16.08.2003 u 03:12:19 profil autora
neču komentirat.ma kurac, oču.
moram priznat da sam nekoč bio vatreni navijač (navijač, ne huligan), a da sam sad izgubio volju, iako volim pogledat dobru utakmicu (manchester-real ove godine.ja i stari gledamo i ne virujemo!!!!)
ono protiv hake u prvom je bilo dozlaboga loše.pa onaj dinamo što je igro u kijevu bi tu istu haku rasujo s pet komada razlike.
mislim, more se igrat loše, al se mora brate trudit.moraš trčat jebote.samo mi je ante miše bio dobar.stari lisac, nema što.

inače neno pralija je ko junior igra za postira. i godinu dana živija u kući mog strica, dok smo još svi živili skupa.
dju 16.08.2003 u 10:27:15 profil autora
Cute: "al zamisli da daddy sad počne nacističke spike.npr da sve dalmatince treba protjerat iz zg-a, sve židove spalit, srbe sravnit sa zemljom, pedere u logore...
bil kupovali cedeove?slušali pjesme? bili dijelom ovog foruma?"

Naravno da bi, sve dok ne dira Bosance :))))

Izmjenio - dju u 16.08.2003 10:27:39
vlado 16.08.2003 u 13:52:32 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Preksinoc se vracam kuci taxijem u pol dva i na sred Maksimirske kod ZOO-a, stoje tri skinheada, ili simpatizera, sto bi se reklo... Piju pivu i mahaju zastavom /3x5m/ s kukastim krizem... Na sred ceste...
Taxist im jebe majku, pitam ga sto ne zove policiju? On se smije i kaze, okreni se... Ja se okrenem, a iza nas se policija vozika... I odvozikamo se i mi i oni... Taxist jebe majku i policiji...
Jucer sjedim na kavi u kvartu, jedan celavi objasnjava kak su ih deportirali iz Kijeva, 'jemtimater murja tam ima kalasnjikove', a cigo /za istim stolom/ objasnjava kak je zamalo pobio suparnicki gang, al mu se zblokirala bereta i konacno saznajemo zasto nam je sinoc murija blokirala kvart...
Eto, potpaljuje se polako al sigurno...
dju 16.08.2003 u 15:09:20 profil autora
ma daj, nemoj mi tog defetizma katastrofizma pesimizma
ko da je ikad bilo i ko da će ikad bit drukčije
nismo likovi iz slikovnica
frajeri u tvom susjedstvu tuku svoje žene, zajedno tuku vlastu djecu
u svakom djetetu raste potencijalni nasilnik, rasist, ubojica
sve lijepe ušminkane europske metropole muku muče s dugom trećom i sljedećom generacijom imigranata iz njihovih bivših kolonija, s njihovim nerazgovjetnim jezicima, nerazumljivim religijama i drukčijim običajima
a i ti jednog Roma nazivaš "cigom",
što je, daj da budem cjepidlaka, politički nekorektno
ne osporavam nikom želju za pobunom protiv takva svijeta, samo bih vam slagala ako bih se pravila da osobno ne mislim da je ona uzaludna.
vlado 16.08.2003 u 15:38:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Da, ma nema tu nikakvog defetizma ili loseg raspolozenja, samo sam napisao ono sto vidim... Nazalost...
Eh, nazvao sam Roma - cigom... Najdublje se ispricavam, jer su meni Cig... pardon Romi - O.K. Naime, kraj mene su u BL zadnjih par godina zivjeli Romi i oni su bili jedini, pored svog komsiluka s kojim smo 20 godina pili kavu, koji su pomogli starom da utovari svari u kamion kad je odlazio... Ja s njima nemam nikakvih problema... Dapace...
electro cute 16.08.2003 u 16:22:05 profil autora
da, najlakše je reć bolimekurac i dignut ruke od svega.ugasit televizor, spalit novine i ić spavat.sakrit se ispod svog staklenog zvona, zavuć se u kućicu sa cvijećem...
s druge strane, razumijem te dju, jer ipak ti imaš kolko ono, četrdeset i imaćeš dijete, a ja imam devetnajst i nemam ništa šta mogu izgubit.
uzaludne je bilo tražit i sveti gral, pa su ga opet tražili...i pri tom doživili puno toga, i lijepog i ružnog.
al kladim se da ću i ja kroz desetak godina drugačije razmišljat. i to mi baš i nije drago.
vlado 16.08.2003 u 16:29:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
al to je tako...
waiter in his 60s 16.08.2003 u 19:57:42 profil autora
koliko je samo pameti na ovom forumu
dođe mi da i ja nabavim pištolj lol
dju 16.08.2003 u 22:27:10 profil autora
da, imam skoro četrdeset i dijete na putu...
i digla sam ruke od svega
pogotovo da natjeram šmrkavce poput dragog mi Cutea da odu posjetit bivše narkomane i posvete im malo svog dragocjenog vremena na uštrb preslušavanja postrocka
ja sam za male humane revolucije, u krugu najbližih
ne vjerujem u oktobarsku, francusku, baršunastu i te što će ih (na forumu, a to znači - u priči!) podizat neki...
arhimed 16.08.2003 u 22:32:18 profil autora
dju, kad ti je termin?
dju 16.08.2003 u 22:35:25 profil autora
je l ti to pitaš da smiriš tenzije? :)
19. 11.
al dijete se koprca ko da će sutra van
ja ga gnjavim bicikliranjem i hiperaktivnošću
ne vjerujem da će izdržat do kraja
:)
arhimed 16.08.2003 u 23:22:25 profil autora
pitam prvenstveno zato sto sam radoznao. to sam te svakako htio pitati, samo sam cekao povoljan trenutak i ispalo je bas zgodno. nadam se da sam malo smirio tenzije :)
arhimed 16.08.2003 u 23:25:52 profil autora
19.11.

imat ces malog skorpiona u kuci :)

Izmjenio - arhimed u 16.08.2003 23:26:25
electro cute 17.08.2003 u 00:37:38 profil autora
aha!
ja sam želijo ič narkomanima u posjet (što je tebi apsoštrumpfno poznato jer sam ti se javio mejlom) al je iskrsla obveza rada na faksu, tojest ispit. il kolokvij. nešto od toga, ne sječam se točno. i opet kažem razumijem te djurdjice.a ti, molim te, pokušaj razumjet mene. imala si valjda nekoč devetnajst.
electro cute 17.08.2003 u 00:43:31 profil autora
inače oktobarska i francuska revolucija su se već dogodile, vjeroval ti u njih il ne.
i ja sam protivnik istih, jer mrzim nasilje, krv, ubijanje, krađu, otimanje i sve što revolucije prati.
al nisam mislio na to.
nego se vladu nervira šta policija neče da hzapsi skinse koji mašu zastavom s kukastim križem a ti odma šta se ljutiš, znaš da ništa ne možeš promjenit.
pa normalno da se naljuti pobogu!!!posebno zbog tog tvog zadnjeg argumenta.
19. 11. jelte?
ako bude lijep na majku i pametan na oca bit će super. ak bude obrnuto neće bit dobro (ne da je krešo ružan, pače zgodan je...)


ps. ma ti znaš da te ja samo zajebavam.jel tako? (smajli koji se ne smije nego je ful ozbiljan, a iz očiju mu izbija praiskonski egzistencijalni strah)
waiter in his 60s 17.08.2003 u 01:26:44 profil autora
smajli s kosom do gležnjeva koji pjeva
"you won't fool the children of the revolution
no you won't fool the children of the revolution
oh oh no"
linda 23.08.2003 u 14:19:26 profil autora
evo i mene opet..
dakle, bila sam ovo ljeto na pagu, baš u samom gradu pagu, po prvi put. ok je mjesto al jebeno nemaš kud za izać. naravno da i tamo vlada poruka turistima :"sunce i more su vam dosta". jebiga, navikli mi, pa si sam složiš atmosferu! anyway, svaki dan poslije plaže sam išla na kavicu u bircić koji se zove baks i da si uljepšam dan svaki dan sam si pustila nekoliko stvarčica od pipsa. kao i svako popodne došla sam i taj dan i pustila si mrguda kada je jedan ogorčeni posjetitelj istog kafića počeo histerično urlat na konobricu i derat se nek ugasi to sranje. ona mu lijepo odgovori da je pjesma naručena i da ju ne može prekinut. pitao je tko je naručio a cura mu lijepo pokaže za naš stol i tip se okrene prema meni i počene se derat (a ima kojih 50-ak godinica) da je sam ja normalna nek si balaševića idem slušat negdje drugdje i da zbog mene i meni sličnih propada ova država. totalni vrišt je to bio. koji peh čovjek je moro poslušat još porculan i ljeto 85' kad je ipak skužio da mu je bolje da ode. strasno!
jelena 23.08.2003 u 15:21:05 profil autora
arhimed 02.09.2003 u 03:13:32 profil autora
rijeme radnje: travanj 2003.
mjesto radnje: autobus

i ja sam imao donekle slično iskustvo lindinom. na svu sreću, nisam imao takvu neugodnost kao ona.

dakle, u travnju sam išao u prag (školska ekskurzija) i poučen prijašnjim iskustvima opskrbio sam se s nekoliko kaseta nadajući se da neću morati cijelo vrijeme slušati ono što se slušalo na svakoj jebenoj ekskurziji do tad, a to je otprilike ovo: crvena jabuka, prljavo kazalište, thompson, đorđe balaševic, bijelo dugme. (PK i DJ.B. još nekako i mogu proći, ali ne mogu ih stalno slušati.)
prije puta snimio sam si dvije kompilacije i u tijeku vožnje dodam ja vodiču jednu od tih kompilacija i kažem mu da pusti tu kasetu. čovjek mi je lijepo pustio kasetu, počeo je svirati 'vidaj', a onda su počeli i komentari tipa:'koji je sad ovo kurac? kakvu to glupost slušamo?'. naravno, vodič je morao promijeniti kasetu.
kasnije je u nekoliko navrata ponovo puštao tu kompilaciju, ali 'vidaj' ni jednom nije došao do kraja zato što bi ga buntovni puk uvijek prekinuo. meni i još nekima je smetala ta nekolegijalnost, ali ne možeš se borit protiv vjetrenjača. imao sam još jednu kompilaciju koja je bila, kao, prijemčivija i čak smo poslušali više od trideset minuta, a onda je raska rekla:'daj, gasi to!' u treuntku dok se slušao orbital ('way out'), a i vozac je gunđao dok su svirali breedersi ('cannonball')

sadrzaj je izmijenio/la - arhimed u 02.09.2003 u 03:14:15
darko 15.07.2004 u 02:59:53 profil autora
dižem ga "gore". koga? pa topic.
Filip 16.07.2004 u 07:44:47 profil autora


On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...