Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3 4
 
zumbula 14.07.2003 u 16:03:44 profil autora
bilo je stvarrno dobro. da ne ponavljam kako je fenomenalno zvučala 2x2. yaya je stvorena za stage da je se sluša i gleda i uživa u dobrim vibrama koje fura. klinke iz prvih redova cudno su nas gledale. kao zakaj ovi pjevaju,tresu glavama,zatvaraju oči,dižu ruke,skupljaju ih,kleče na podu,urliču,vole,osjećaju,ludi su, slatki čoravi,sisati,trudni,bucmasti čudno ošišani,visoki,čelavi i ometaju naš mir i dobro promatrača koji čekaju a ne znaju kaj čekaju..jebi ga žao mi let 3. morcheeba je divna. šinec volimo te. filipe ak se ne vidimo sretan put ostavi lazarevu i ostalu guštaonicu kod trixija. čujemo se.
vlado 14.07.2003 u 22:46:49 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Organitacija za kurac. Stageovi preblizu. Jedan od njih je bio suvišan. Jebeni bonovi. Dvaput čekaš za cugu. Bio sam gladan. Nisam skužio gdje da nešto pojedem.
Bandova je bilo posve dovoljno da od njih napraviš program za dva dana. I to na Jarunu. Da se možeš odmaknuti, sjesti, pojesti i popiti, odmnoriti malo, a ne da budeš izložen konstatnoj buci, gdje god da kreneš...

Koncert Pipsa? U odnosu na Sarajevo - Lisinski. Odličan izbor pjesama. Pet plus...
E sad o ovom momčini kojeg sam uhvatio za vrat.
Dakle,
frajer se cijelu prvu pjesmu dere uobičajeno folklorno: "Jebem ti mater! Pederu! Puši kurac! Kaj je, jeboti ja majku!" Usput, poput kakvog lošeg klauna, diže obe ruke sa izbačenim srednjim prstom... ali ne stalno, već isključivo onda kad bi ga Dudo mogao vidjeti... U meni ključa...
Ostajem cool, mislim si, tu mi je Filip, pa neću sad...
I onda... I onda frajer vikne rečenicu nakon koje sam potpuno popizdio. Ona glasi:
PA KAJ TI MISLIŠ DA SI BOLJI OD NAS???
Fakat ne mogu racionalno objasnit zašto sam poludio, ali bilo je gotovo. Malog uhvatim za kragnu, reko buraz, nisam ja dao 120 kuna za kartu, doputovo sa Visa da vidim Filipa koji je 18 sati putovo na Pipse, da bi tebe sad slušo ovdje, buraz... Gledam ga, a njemu se brada trese... U tom trenutku nas rastavljaju, tu je i neki bosanac kojeg znam iz viđenja, pa me malo smiruje sa dvije riječi "Ajde bolan". Ono, Markose, ja te nisam skužio, fakat sorry, al brate, što se ne javi???
Eh da, vraćajući se, sretnem dotičnog kretena koji mi viče: "E ovaj me htio tući!" Ja ga pogledam, zastajkujem, okrećem se, a on diže ruke i govori: "Izvini buraz, zajebavo sam se..."
Reko, ja nisam...

A Let 3? Ma oduvijek govorim da su tih par dobrih bandova u državi - heroji...
vlado 14.07.2003 u 22:52:56 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
"Samo neka im netko kaze da porade malo na komunikaciji sa publikom"

Kome? Let 3? Pa, markose...
waiter in his 60s 14.07.2003 u 23:22:23 profil autora
" Stigao sam na Gustafe i Štalu i bilo je veselo. "

e, da, i oni su mi bili genijalni. inače su mi
dosadnjikavi, ali uživo žare i pale
waiter in his 60s 14.07.2003 u 23:25:54 profil autora
" znači ti si taj koji je smiri(va)o Vladu. kako je krenuo, mislio sam da će nastati opća tučnjava, a ono na kraju grle se oni, ko da su najbolji jarani... eh, ti bosanci...
dođi u krovove večeras! "

pa da, markose, ne mora valjda tuča
izbit da se predstaviš nekom od forumaša
waiter in his 60s 14.07.2003 u 23:29:07 profil autora
"slatki čoravi,sisati,trudni,bucmasti čudno ošišani,visoki,čelavi i ometaju naš mir"

jesmo nakaze lol
markos 14.07.2003 u 23:47:48 profil autora
"Markose, ja te nisam skužio, fakat sorry, al brate, što se ne javi???"

Nemas se sta ispricavati, ja sam taj koji bi se trebao ispricati. Ma bilo mi neugodno, koliko god to glupo zvucalo.
waiter in his 60s 14.07.2003 u 23:51:20 profil autora
" http://www.meritasweb.com/trixy/zgoaf "

ma i nismo tako nakazni. naprotiv, baš smo
slatki. osobito na onoj ispred wc-a. dip i
lolli se smiješe ko oni bebaći s 'braco'
i 'seka' čokoladica, ja sklopio oči i zibam
torbu ko malu bebu, vlado spojio ručice ko
anđelak...

a tek ona ispred stejdža...
da nisam neobrijan i da nemam obrve ko hajduk
brkove bio bi prava puslica, mijau, mijau lol

di je ona na kojoj kjut i darko imaju rogove ?
dju 15.07.2003 u 07:59:06 profil autora
zapelo mi za oko:
Markos citira sisatu plavušu: "kaj si on sebi pjeva da je porculan".
Vlado provokatora iz publike:"Jebem ti mater! Pederu! Puši kurac! Kaj je, jeboti ja majku!"
Ja prenosim komentar micice koja je stajala pokraj mene: "Joj, kak su ovi Pipsi depresivni"

Mislim, il smo Markos, Vladika i ja frustrirani dotepenci koji provode diskriminaciju, il ovi kajkavci fakat ne vole Pipse.
markos 15.07.2003 u 10:39:05 profil autora
Nazalost izgleda da je puno veci broj onih koji ih ne vole. Npr:

>
> nije cudo. ripper & band su postali band za odjavnu spicu kad ekipa odlazi
> doma.

Tako je djelatniče. stvarno su zaklali ekipu. uzasni su

ili

http://novinarstvo.hrstud.hr/read.php?c=595

Kad procitam ovako nesto, stvarno popizdim.
trixy 15.07.2003 u 10:39:38 profil autora
"di je ona na kojoj kjut i darko imaju rogove ? "

na depressedovom digitalcu

možete posjetiti opet gorenavedeni link, jerbo sam dodao još jednu stranicu s fotkama od sinoć, iz starih krovova.
waiter in his 60s 15.07.2003 u 20:44:04 profil autora
"il ovi kajkavci fakat ne vole Pipse."

vrlo moguće - na forumu ih moš izbrojit
na prste jedne ruke. čudno za bend koji
je tako dugo glasio za ultrapurgerski
waiter in his 60s 15.07.2003 u 20:57:05 profil autora
"jerbo sam dodao još jednu stranicu s fotkama od sinoć, iz starih krovova."

isuse, darkec, na onoj jednoj smo ispali
ko na balu vampira lol
marsovac 15.07.2003 u 22:09:46 profil autora
Ovako, nije da sad ja ono kao nešto ...
Moram reći da sam se u nedjelju dobro zabavio iako sam došao sam, čak su se čule priče mojih sugrađana o tome kak nema više karata i sl. U busu. Organisation 0 bodova, zero points, makar im bonovi nisu loša stvar, samo da su malo mozga uključili zaradili bi više na cugi. stage, kao što oak kaže, das is walter.
Ja sam stigao, na Zadrugu, i pošto kao lokalpatriota (deda mi je Zagor) nisam mogao ne odslušati ih i pokušati razumjeti. Što je teško, al lako je ...
Malo sam skočio do Superhicksa i momci su OK. U ritmu, tekst im pretpostavljam i nije tolko bitan jer je glavno veselje (vatrogasna zabava, srećom nije bilo potrebe) :)))
Gustafi su odradili pošteno (čista četvorka).
I nešto prije osam, nakon sendviča i pivica, ošo zauzeti mjesto kod main stage. I fakat buraz, u datom trenutku mislim najbolje. Ispred tonskog pulta (ili kak se već ono zove), kod redara. Bare uredan, Pipsi dobri. Mislim, dudo je pokušaval mrdnuti publiku, pokrenuti, (meni je to tako izgledalo) no nije išlo sa pjesmama iz novog albuma. Poštar prolazi. Drago mi je bilo vidjeti da se Yaya smije unatoč i usprkos svemu. Kad je Letu puko Marshal bilo je komentara da su za takve stvari krive Ripperove vratolomije sa ? Ja sam u vrijeme svirke Leta bio kod šanka i razmišljao o tome kako se vratiti natrag na isto mjesato no kasnije se uspostavilo da je to bio MI. Jedva do ravnine ton pulta. Morcheeba. Žao mije da nisam imao kod sebe par kuna za kupit live in peklingf.

Ukupan dojam nije loše u to kratko vrijeme stršpati par bendova. Ostalo mij je pitanje da li je postoji neko pravilo ko prvi izlazi, da li je dogovor, netko neće prvi, netko smatra da bi netko drugi boplje bio prvi, a netko prije netkog. Mislim na redoslijed? Sve u svemu, još moramo učiti.
Kako bi Europa to rekla, prvo 2000 pitanja.
darko 16.07.2003 u 00:26:01 profil autora
"isuse, darkec, na onoj jednoj smo ispali
ko na balu vampira lol"
Agreed.
Nego, kako me tek majstor Trix vjesto ulovio u korištenju kikirikija...
A videotape sve otkriva... Da, da, Električni, prava istina je na kazeti, punih 5 minuta. A mi optuzujemo Dju! Ona jadna vec i sama povjerovala da uvijek pojede sav kikiriki, iako ima VRLO vjestog pomagaca... Ne zelim izdavati ime te osobe, no ako ste dovoljno vjesti, njegovo ime/nick mozete pronaci u slijedecem stihu:

"Kažu da je izmislio i električnu struju..."

Izmjenio - darko u 16.07.2003 0:30:35
zomri 16.07.2003 u 01:39:20 profil autora
na terapiji (terapija.cjb.net) je osvanula recenzija ZGOAF. jaooooo, ja NE SMIJEM kopirat sta je covjek napisao o nastupu pipsa. katastrofa!
provjerite i sami...
waiter in his 60s 16.07.2003 u 03:54:43 profil autora
ma ko ga jebe. iskreno žalim ljude kojima
je mjera kvalitete nastupa bučnost izvođača

---

"Započeli su standardno s “The Sea”, “Trigger Hippie” i dalje valjali po planu "

nije istina. TH su svirali sredinom koncerta

"prva pjesma koju je publika masovno prepoznala bila “Rome wasn’t built in a day”, koju su izveli na bis kao posljednju pjesmu"

isto krivo. istina je da ljudi nisu znali
većinu pjesama, ali pjevali su na bar 3
hita prije RWBD
daddy 16.07.2003 u 12:34:57 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
....a baš se i nema što za pročitati. mislil sam da se radi o detaljnijoj pljuvačini.
i da, frajer je u pravu. mi nismo za OVAKVU priliku U HRVATSKOJ. meni je to bilo jasno i prije godinu dana. dakle, nisam pao s marsa, znam procijeniti i response me ne iznenađuje. razmišljam, razmišljam; ne mogu kriviti niti sebe niti publiku. ipak, u sili argumenata "protiv" ovaj band nema puno "boljih", nekmoli "idealnih" koncertnih opcija. više o svemu u nekom od dnevnika.
Filip 16.07.2003 u 17:39:00 profil autora
a što pisati o festivalu kad ste vi već sve napisali.
mrgud, gorostas i tat.. ja nisam primetio da nešto tamo u prvih 25 sekunda fali. ja ustvari još nisam mogao povjerovati da sam na zagreb open air-u, da sam u drugom redu, a da su na stejdžu pipsi! koji je to jebeno dobar osećaj.
dan, mrak.. to ti je klasika. to je nešto jebeno dobro. i uvijek će biti. svi smo u transu. vlado umalo razbije jednog kretena. na stejdžu izlazi yaya.
kako funkcioniraju stvari.. pjesma razvaljuje.. yaya takođe. who's driving your plane boy? i onda na stejdž opet izlazi daddy.
porculan.. ma fantastično.. ili kako što bi rekao oak.. iskreno do boli. baš je bilo lijepo ono.. daddy i yaya pjevaju na istom mikrofonu.
poštar lakog sna.. a što reći.. zar ona dva stiha iz mog potpisa ne govore dovoljno? electro je vidio i velkam mesidž na mom mobitelu:"..on u snove dosurfa.." tenks daddy! stvarno mi je to puno puno značilo! ja sam još u transu, kad već kreće..
2x2.. e fakat.. to je bila najbolje otsvirana pjesma. 2x2 je zvučala jebenojebenojebeno!!! svako je doživljava na svoj specifičan način. darko najbolje! grandiozno finale nastupa pipsa. nakon ovog koncerta mogu reći da je 2x2 defitinivno dostojan naslednik dan, mrak-a.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
dju 16.07.2003 u 21:09:56 profil autora
fila, prije nisi toliko psovo...
zar smo te tako pokvarili? :)
vlado 16.07.2003 u 21:52:16 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma evo već dva dana razmišljam o incidentu na koncertu...
To fakat nema smisla, agresija me nije odvela nikad nikud, samo sam pokrenuo bujicu negativne energije svojim činom. Fakat mi je bad... Ne, ne ispričavam se, samo sam vam to htio reći. Malo mi je bad.
Ali na jednoj stvari ću zauvijek biti zahvalan tom klincu:
FRAJER JE USPIO U TOJ JEDNOJ, FAMOZNOJ REČENICI OBJASNITI ESENCIJU OVOG NAŠEG SJEBANOG MENTALITETA.
waiter in his 60s 16.07.2003 u 23:25:14 profil autora
" PA KAJ TI MISLIŠ DA SI BOLJI OD NAS??? "

jako dobro uočeno, vlado
Filip 17.07.2003 u 01:02:49 profil autora
"fila, prije nisi toliko psovo...
zar smo te tako pokvarili? :)"

moguće. sram vas bilo.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
jelena 17.07.2003 u 10:21:19 profil autora
moja dobra kolegica sa faxa ima citavu teoriju o tom kako zagrepcani puno psuju. pricala mi je da su imali u gostima neku tetku iz zg-a koja je tako bacala psovkice da se cijela banjalucka familija crvenila tri dana. :)
a mogu rec da i ja cesce opalim otkako posjecujem ovaj sajt. ;)
dju 17.07.2003 u 11:05:45 profil autora
jelo, ovaj forum baš ne vrvi od zagrepčana... možemo ih nabrojat na prste jedne ruke.
vjerojatno smo mi dotepenci uvezli te psovke.
a o korisnosti našeg dotepavanja drugi put:)
zumbula 17.07.2003 u 11:30:36 profil autora
1,2,3,4 izgubljeni. Ima nas još?
trixy 17.07.2003 u 15:15:05 profil autora
vjerojatno, ali ti su još uvijek samo voajeri
jelena 17.07.2003 u 18:59:02 profil autora
al zivite u zg-u ;)
a mi neki ne :(
Filip 17.07.2003 u 19:36:14 profil autora
"al zivite u zg-u ;)
a mi neki ne :("

eee.. vidiš.. to je to!
al možda i nađem stipendiju.. pa onda.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
trixy 18.07.2003 u 08:44:36 profil autora
jelenu u zg!!!