Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
dinar 28.11.2002 u 23:03:14 profil autora
Nakon dubljeg ulaska u skeceve, neizostavni su muzicki uratci sa istih. Odusevljen sam pozitivom, laganim i melodicnim pjesmicama. DA ne govorim o ironiji, koja ih definitivno dize u nebesa...da su bar Nadrealisti vise forsirali muziku...

It's awfully nice to have a penis,
It's awfully nice to have it on...

I like chinese, they only come up to your knees...
Yet they are allways friendly and are ready to please...
johnnykola 29.11.2002 u 19:12:58 profil autora
sta je bilo!? reci!
bas sam ja kontao zapoceti ovu temu, kad ono, preduhitri me tolar.
nobadi ekspekted spanis inkvizisn - to je iz cirkusa. a sad cijela verzija 'i like chinese':


The world today seems absolutely crackers,
With nuclear bombs to blow us all sky high.
There's fools and idiots sitting on the trigger.
It's depressing and it's senseless, and that's why...
I like Chinese.
I like Chinese.
They only come up to your knees,
Yet they're always friendly, and they're ready to please.

I like Chinese.
I like Chinese.
There's nine hundred million of them in the world today.
You'd better learn to like them; that's what I say.

I like Chinese.
I like Chinese.
They come from a long way overseas,
But they're cute and they're cuddly, and they're ready to please.

I like Chinese food.
The waiters never are rude.
Think of the many things they've done to impress.
There's Maoism, Taoism, I Ching, and Chess.

So I like Chinese.
I like Chinese.
I like their tiny little trees,
Their Zen, their ping-pong, their yin, and yang-ese.

I like Chinese thought,
The wisdom that Confucious taught.
If Darwin is anything to shout about,
The Chinese will survive us all without any doubt.

So, I like Chinese.
I like Chinese.
They only come up to your knees,
Yet they're wise and they're witty, and they're ready to please.

All together.

[verse in Chinese]
Wo ai zhongguo ren. (I like Chinese.)
Wo ai zhongguo ren. (I like Chinese.)
Wo ai zhongguo ren. (I like Chinese.)
Ni hao ma; ni hao ma; ni hao ma; zaijien! (How are you; how are you; how are you; goodbye!)

I like Chinese.
I like Chinese.
Their food is guaranteed to please,
A fourteen, a seven, a nine, and lychees.

I like Chinese.
I like Chinese.
I like their tiny little trees,
Their Zen, their ping-pong, their yin, and yang-ese.

I like Chinese.
I like Chinese.
They only come up to your knees...

zive legende!!! njihov cd koji kupih skoro je najbolji koji sam slusao u posljednjih godinu dana.

Izmjenio - johnnykola u 29.11.2002 19:22:59
electro cute 02.12.2002 u 12:07:54 profil autora
a ono kad isus na križu piva Look on the bright side of life.
zaaaaaaaaaaaaakoooooooooooooooooooon. jebeni.
dinar 02.12.2002 u 16:11:35 profil autora
Postoji jos jedna stvar bolja, ali to zahtjeva visoki stupanj infantilizma:Disneyeva muzika iz crtica...Bare Necessities iz Jungle Booka, Hakuna Matata iz Lion Kinga, Spoonful of sugar iz Mary poppins, kao i Supercalifragilisticexpialidocious, zatim ono iz Jungle Booka kad slonovi marsiraju-Colonel Hathi's March...
Naravno, radi se o pozitivi i onom djecjem veselju kad se cuje pjesma, nimalo ozbiljna i zahtjevna za usi. SLicno pajtonovcima koje je bolje odgledati prvo pa onda slusati ih pomnije...
hehe...
Jucer sam bas zaspao na fatboy Slima i imao svakakve sne...
vlado 02.12.2002 u 21:06:22 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ej Dinar, kako to mislis - da su Nadrealisti bar forsirali muziku...??????
Inace, cestitke za ovu temu, Pajtonovci su mi bog i batina.
Jel neko gledo "Sveti gral"?
A konji?
jelena 02.12.2002 u 23:12:48 profil autora
to dinar misli da bi bilo dobro imat cd sa 'nadrealistickim' provalama koje mos i pjevat. jel tako?
vlado 02.12.2002 u 23:26:34 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma, dobro... Ja sam mislio na albume Zabranjenog pusenja, jos vise na Elvisa J., ali... O.K. u pravu ste.
A sjecate li se fudbalske opere (za novogodisnju emisiju)? To bi, fakat, trebalo imati na CD-u...

P.S. EJ JELENA... U kojem naselju zivis u BL? Ja sam odrasto u Novoj Varosi. Sorry za internu pricu, ali bas me nesto zanima. Cuo sam da je Vrbas zeleniji no ikad?
dinar 03.12.2002 u 00:35:29 profil autora
Tako je, Jelo, tako je...

Inace, jos bi se htio nadopuniti...rijec je o Muppetima i njihovim pjesmicama! Ne onim Muppets from space nego bas iz crtica, iako nisam siguran koja je to razlika(imam i jedan i drugi "album", a vjerojatno su oba iz crtica, premlad sam da to znadem!)...
Disney, pajton i mapeti tvore najpozitivniiju muziku za voznju u autu...

usr'o sam se od pozitivne muziek ovih dana...treba mi je previse...


Inace, znam da je ovo za novu temu, ali cete se naci u Gjuri na FAKu? Ja jedino u cetvrtak, obaveza radi...
electro cute 03.12.2002 u 09:47:14 profil autora
super mi je kad kermit piva stvari od beach boysa. žabac stvarno ima glas.
ali pozitivna muzika je prepozitivna za mene.
jelena 03.12.2002 u 12:12:24 profil autora
EJ VLADO, ja zivim u centru I, blizu kina 'kozara'. nego, jes' ti onda isao u 'bugarsku' skolu? na vrbas cu bacit pogled kad budem isla na fax preko 'venecije'. mosta.

Izmjenio - jelena u 03.12.2002 12:16:05
vlado 03.12.2002 u 15:02:35 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E sad me rascijepi na pola... Stize ti mail, nema mi druge...
jelena 04.12.2002 u 19:09:14 profil autora
ok!
dinar 04.12.2002 u 22:29:38 profil autora
Najbolje pjesma od mapeta je mr. bassman...on je uz bok kermiju, svakako...
Inace, kokanikola, znas mozda sta je to I ching iz pjesme I love chinese...ne mogu nikako dokuciti, ne poznajem dovoljno dobro kinesku kulturu iako sestra kaze da je to neka rukotvorina sivaca...lupat zna ona svasta, pa provjeravam...
Hadzo 06.12.2002 u 15:49:48 profil autora
Prije par tjedana kupio sam "Sveti Gral" na DVD-u, 2 diska, gomila specijalnih dodataka, ma ljepota jedna! Zao mi je sto ne mozes naci na DVD-u "Smisao zivota" i "Brianov zivot", jer su se moje video kasete vec izlizale od silnog premotavanja...A sto su nama Rimljani ikada dali?
hilikus 06.12.2002 u 16:56:13 profil autora
MONTHY jebeni PHYTON-ovci su ZAAAAAAAKKKKOOOONNN!!!!!!!!!!! Oni su kult kojeg štujem i ako netko bude pljuvo po njima natjerat ću ga da 100 000 puta napiše "Rimljani idite kući" i to a onu zgradu u kojoj je diskografska kuća X koja je jebala GALAXIFIFTFOUR. G
Gledao sam HOlly Grale i zakon je pogotovo KILLER RABIT...black knight itd...BRAVE SIR ROBIN....a oni kokosi!!!Oni jebeni genijalni kokosi i ona fora sa ...ma ne...čovječe z.to the akon.

.........ZA oscara.
jazo: Oscare!!!

electro cute 10.12.2002 u 10:47:30 profil autora
e, jeste gledali onu dodjelu nekih britanskih nagrada kad su pajtonovci dobili nagradu za životno djelo. pa kad su se potukli s voditeljem dodjele?!
jesu spaljeni, čoviče.
a ono s kravom?! isuse-luk on d brajt sajd of lajf.
inače pročitah hemingvejev stolac od majkla pejlina i nije loš, ali nije ni toliko dobar da bi ga sad iša preporučivat.
dinar 11.12.2002 u 02:39:48 profil autora
Electro, procitah i ja to, iako sam puno vise ocekivao od pajtonovca...vjerojatno su bolji njegovi putopisi, si citao sta?
Dobar mi je jedino kraj knjige...
electro cute 11.12.2002 u 10:48:26 profil autora
ma meni je skroz dobro kako portretira taj jedan provincijski život koji se začahuri, živi svoj mali život totalno odvojen od ostatka svijeta, ne prihvaća nikakve promjene, a kad se dogodi promjena onda je shvaća kao smak svijeta. živjeh u takvoj sredini i to je nešto užasno. zgazi te totalno. i šta je najgore obuzme te nemir a ne spokoj i mir.
e, ali ne valja bit ko oni drugi isto, koji gledaju da sve sjebu kako bi se okoristili. mislim, ako ljudi žele živit takve inertne živote, odvojene od ostatka svijeta, pa pusti ih jebote.
mislim da je greška (moja, a vjerojatno i tvoja) da kad si uzeja palina s police očekiva montipajton a dobija nešto skroz deseto.
putopise sam gleda na tv-u i jebeni su zakon. e to je palin kakvog znam i poštujem i volim. dobar je brate.
dinar 11.12.2002 u 11:47:14 profil autora
Znao sam da je to njegov prvi roman i privuklo me osim autora i ernest u naslovu...fenomenalno je prikazao tu malodusnost i inertnost i natjerao me da imam osjecaje prema onom tipu(strasno me zivcirao!!!), postanskom sluzbeniku, a meni film/knjiga/pjesma ima prolaznu ocjenu cim me natjera da nesto osjecam kad to konzumiram...(cesto to nije lako)...
Ali putopisi su zakon...a jebiga, kao i vecina stvari sto BBC radi...iako su sugavi britanci, zivjeli!