Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
johnnykola 22.11.2002 u 11:56:21 profil autora
sta je bilo!? reci!
e, to je beton. sprzio sam ih davno od zomrija, ali sam ih tek neki dan i poslusao. 6. pjesma na prvom disku razara. najbolja pjesma koju sam u zvotu cuo, a ni naziv joj ne znam. na cd-u mi pise samo princo. slazete li se sa mnom da ovim Ljudima niko primirisati ne moze. zomri, morat ces mi opet dobacit mp3 collection.
TurboFOLK 23.11.2002 u 00:34:29 profil autora
Kako nemoze niko primirisat...jes ti slusho D'Blavorse...pogotovo njihova obrada "Sex u Shkoli"
zomri 23.11.2002 u 23:03:34 profil autora
Ejs sad Nikola ti opet po starom :) Pa fakat ce nas izbacit zbog ovog SMS-anja. Mislim imas brate moj broj pa nazoves ko covjek :)))

Nego - kako neko rece - Floyde ili volis ili ne volis. Ja nisam toliki levat da bi spado u ove druge, elem volim Floyde. E sad da im nema niko ravan...khmmmm...pa sad...malo si tu pretjero. Imali su i oni dosta sranja u opusu (hint:Piper At The Gates Of Dawn, Momentary Lapse Of Reason, pa Animals koji je nekome mozda i dobar ali je meni njesra...)ali zbog nekih stvari stvarno su zasluzili da ih covjek ako nista bar postuje.

Neko je reko da je Gilmor u stanju jednim tonom odsvirati cjelokupnu produkciju vremena u kom su stvarali. Ja se nikojim slucajem ne bih slozio s tom konstatacijom, ali je fakat da se na neki nacin vrijeme (pop) muzike mjeri na ono prije i poslije Floyda.

S ove strane Floyda ima ako ne i kvalitetnijih muzicara, i ja ne podlijezem tom konsenzusu da su Floydi nekakvi kvazibogovi rocka te muzike uopste. Ljudi su jednostavno prvi profurali psiho-space-prog-rock i zato su toliko cijenjeni, iako je bilo ljudi koji su poslije njih puno bolje apsolvirali zadanu temu.

Izmjenio - zomri u 23.11.2002 23:05:51
electro cute 25.11.2002 u 14:25:32 profil autora
pink floydi. šta reći. velik bend koji nikad nije presta bit velik bend. najbolje su mi stvari sa darkside of the moon, a i wall je dobar. najjača pisma je (mainstream, mainstream, al jebi ga) wish you were here.
jelena 25.11.2002 u 17:18:33 profil autora
jest. 'wish you were here' mi je jedna od najdrazih pjesama. i, najbolja od pink floyda. najbolja.