Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 21.11.2002 u 20:23:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Evo, ja sam od malih nogu navucen na kompjuterske igrice! Ja bi sada svasta napisao, ali nema smisla pisati romane, nego ajmo ovako poceti, pa kud puklo da puklo.
Evo, ja se igram na PS2, tocnije, igram Pro Evolution 2. Majka svih igara!

P.S. Imam 27 godina, i cesto pomislim da su te igrice jedina "originalna" stvar koju je moja generacija provalila...

Izmjenio - vlado u 21.11.2002 20:24:54
lollipop 22.11.2002 u 00:33:44 profil autora
kad su klinku mog buraza, koji ima 30ikusur godina pitali u vrticu kojeg joj je zanimanja tata, ona je rekla da je on igrac kompjuterskih igrica! eto!
Volim svemirske pucacine, pogotovo stare sa Spectruma, bilo kakve utrke i flipere, a od "ozbiljnijih" Grim Fandango ne silazi s prvog mjesta. Ne volim previse strateske igre s puno ubijanja (mrzim nasilje), ali sam pravi ovisnik o Age of Empires, jedina takva igra koja me uspjela osvojit ili bolje rec zarobit.
nego, sto se Grim Fandanga tice - ima li ITKO tu igru; nisam nikad uspjela doci do kraja jer su mi svi sprzeni cdi koje sam nabavila obavezno na nekom dijelu riknuli, a UZASNO me zanima sta ima dalje, kako zavrsava.
Viva la revolucion!
johnnykola 22.11.2002 u 11:52:54 profil autora
sta je bilo!? reci!
meni je manic miner zakon. ali ne igram igrice vec odavno.
electro cute 25.11.2002 u 15:06:36 profil autora
i ja sam, nažalost, navučen na komp igre. preko njih sam i naučija većinu engleskog jezika.
zakon su mi stare igre sa nintenda i amige 500(inače to znači 500 kb), definitivno obožavan heroes of might and magic 3 (zabavnija verzija šaha), a volim i bacit partiju wormsa sa cimerima (inače moji crvi imaju rasta naglasak i uvik se odvalim od smija kad jedan od tih gmizavaca reče juv lost mi mango maaan)
linda 25.11.2002 u 21:48:21 profil autora

lollipop imam ti ja grim fanfanga. al ga vec pun k nisam igrala. zapela sam na zadnjem, 4 CD-u fali mi jos mrvica da predjem al ne ide mi...ako si voljna nastavit to igrat...sam reci:).

Viva la revolucion!! :)
lollipop 02.12.2002 u 00:23:22 profil autora
linda, ljubio te ko god vec zelis da te ljubi, pa di si ti sve ove godine??? Iskreno se nadam da si iz zgba (ako si negdje napisala, zaboravila sam, ima ovdje puno podataka) i da se mozemo vec sutra naci i preseliti cd grim fandanga iz tvog stana u moj :) Nisam ga igrala vec par godina iz razloga koji sam vec napomenula, a stvarno zelim nastaviti, jako, jako. Ja sam imala uvijek dva cda tako da ne znam koliko sam od kraja, dosla sam do onog kad je Calavera napokon pronasao Mercedes na onom otoku i dalje nije i nije islo!
Ajd daj pliz da se nesto dogovorimo kako da ja dodem do tih cda (ja ih sprzim i dobis ih odmah natrag). Mozes mi se javit na mejl: lollipop626@hotmail.com
tristam 10.12.2002 u 07:56:02 profil autora
ovo baš sam jučer dao prijatelju sve igrice kako više ne bih dolazio u napast instalirat ih. gade mi se već!
electro cute 29.06.2004 u 17:40:06 profil autora
kinujo sam might and magic VI. woooo hoooo
zomri 29.06.2004 u 18:08:47 profil autora
Koji je ovo kurac??? Kucamo na vrata zaboravljenih topika. sa nama je Behdžet Tema, tačnije rečeno gospodin Behdžet Tema sa Instituta za šupljiranje i tredologiju u Tarčinu. Gospodine Behdžete...
vlado 29.06.2004 u 21:50:48 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
- Pa...
- Nemoj mi pa...
ZeeK 29.06.2004 u 22:09:58 profil autora
da ne idem u dugo, barem ne ovaj put;
najbolje igre su : super frog, cannon fodder, north&south, monkey 1&2, panzer general, swos i gp2.od 'novijih' mafija, nfs 1, colini. da, ja sam racing fan.
arhimed 29.06.2004 u 23:03:30 profil autora
zeek, podsjetio si me na dobru staru amigu 500. najbolje igre su mi bile one koje sam igrao na amigi. od onih koje sam igrao na pc-u, svidjela mi se "sim farm" - imaš svoju farmu, brineš se da sve bude lijepo i harmonično, a cijelo vrijeme svira ugodna mjuza. jedno vrijeme sam obožavao "fifu". nisam se već jako dugo igrao na kompjuteru.