Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 ... 5 6 7 8 9 ... 32
 
sick boy 25.11.2003 u 19:46:11 profil autora
commander data rulz
matea 25.11.2003 u 22:12:11 profil autora
da, data rules na n, ma šta na n? na n + 1




i don`t think & when i do: i forget.
krampus 18.12.2003 u 22:22:32 profil autora
Ne znam je li tko to već ovdje komentirao, nije mi se dalo čitat sve postove prije, ali. Ally.

"Ally McBeal" (kao mainstream predstavnica) i "Malcolm In The Middle" (kao predstavnik genija): kako je to dobro napisano! Mislim, zar je moguće da zemlja koja ima Holivud i tamo sustavno pomiče granicu zatupljivanja svojeg naroda, s druge strane na teveu (koji bi ipak službeno trebao biti kao neka praiskonska mjera za tupilo) radi ovako dobre stvari? Pa svaka epizoda "Malcolma" ima originalnije zaplete od cijele njihove godišnje filmske produkcije, i to tri-četiri takva po epizodi. A svaka "Ally McBeal" bez najmanjeg problema sere po bilo kojoj romantičnoj komediji ikada (i još ih piše muž od Mišel Pfajfer, car). Mislim, to je koncentracija moći koja nije za zajebanciju, i sve to netko mora napisati jednom tjedno.

Right me if I'm wrong, ali nisu li se američke serije u prosjeku nešto jako propametile zadnjih godina? Ono, nije baš da se bira između "Pune kuće" i "Poroka Majamija" i "Twin Peaksa". Kao, taman su poštimane da ih može gledati i moja baba, i premda ima tu pun kurac stvari koje nisu za nju i ne kuži ih, opet je to tako fino složeno da se neće osjećati kao da joj je bilo što promaklo.

Mejnstrim koji nije mediokritetski. Wicked.
arhimed 19.12.2003 u 00:01:54 profil autora
meni je najbolja serija svih vremena "život na sjeveru". također američka serija. krampuse, što misliš o njoj?

jelena 19.12.2003 u 19:56:13 profil autora
ja sam voljela 'zivot na sjeveru' isto.
arhimed 03.01.2004 u 21:21:14 profil autora
moje novo otkriće na području pop muzike se zove frank popp ensemle (ne, nije štamparska greška. piše se popp ). prije ne znam koliko mjeseci čuo sam njihov singl "hip teens don't wear blue jeans" koji mi je bio simpa, ali brzo sam ga zaboravio. sinoć sam slučajno uhvatio njihov nastup na jednom satelitskom programu. odlični su, pružaju sve ono što bi čovjek htio poželjeti od pop glazbe: zabavu, uživanje, emocije, puno catchy melodija, prijemčivih aranžmana, rasplesanih i veselih pjesama. pjevačica je odlična i glasom i stasom, a svirači su također zvučali uvjerljivo. imaju i muškog vokala, ali čini mi se da im on dođe više kao šoumen koji će animirati publiku u pauzi između pjesama, ali i on je odlično izveo svoj repertoar pjesama.
arhimed 01.02.2004 u 23:45:44 profil autora
frank popp ensemle


oh, my goodness precious, tek' sad skužih da sam se zajebo. nije ensemle , već ensemble .
goldietrickz 05.02.2004 u 14:28:07 profil autora
opet cu reci...pisite hateveju ili "nova"-i ili onom kaktusu iz studija(Bodljic) da kupe seriju "Scrubs"!super,super,super...
Link

isto tako najbolja serija koju sam gledao u zadnje vrijeme..."Oz".vidi vamo...
Link

ljudi rade sve bolje i bolje serije,pa vi vidite...mislim na amere...
sadrzaj je izmijenio/la - goldietrickz u 05.02.2004 u 14:44:56
zomri 05.02.2004 u 15:56:43 profil autora
ko god ima ftv (bosanska federalna televizija) nek gleda pozitivnu geografiju ponedjeljkom u 21h.

prošla epizoda bila je jebeno dobra. nisvet džanko u maniri kakvog bosanskog šerloka holmsa u ključkoj zabiti istražuje slučaj ubijenog medvjeda iz '86 godine pod motom "ljudi, ovo se mora riješit, ubicu moramo pronać". pa ti vidi.
arhimed 29.02.2004 u 15:58:44 profil autora
nisam mogao vjerovat svojim očima i ušima kad su danas na htv-u pustili portisheadov "glory box".
svinjče 04.03.2004 u 11:20:04 profil autora
od subote i jopet south park na novoj. je, je, jeee.
svinjče 10.03.2004 u 12:43:16 profil autora
sinoć nisam mogla doć' k sebi. pa sam došla bliže zakonitom.al nije to sad bitno.
najme, udivljeno sam gledala 3 sata faking 3.program hateveja. sasvim slučajno i nenamjerno. 3 epizode Wellsovih "beskrajnih svijetova". fe-no-me-nal-no.
zomri 10.03.2004 u 15:49:04 profil autora
nedjelja naveče oko ponoći. polako završavam obaveze i rad za kompjuterom i namještam se ispred crne kutije jer je vrijeme za još jedan nastavak ciklusa filmova Al Pacina na FTVu. Od tri do tada emitovana filma gledo sam dva i ono baš sam gušto. I čekam ja, čekam, izmjenjuju se neki glupi dokumentarci na TVu od filma još ništa iako je dobrano prošla ponoć. Ajd reko, malo se izmijenila shema programa, saće to. Kad fakat, oko 1 piše najava za igrani film. Super, evo ga, iako sam pospan odlučujem da ću ga odgledati do kraja ma o kojem se filmu radilo. Počinje... Hmmmm logo neke nepoznate producentske kuće, još ništa ne sumnjam. Imena glumaca... Sve neki gregori i Szabe...još par minuta trebalo je da skontam da neće biti nikakvog Al Pacinovog filma. Psujem. Jebem mater i televiziji i ko je izmisli. Jebem mater i onima što traže 6 maraka za televiziju na kojoj ciklus filmova Al pacina zavrsava poslije trećeg filma.

U pravu je bio Nazif Gljiva kad je reko: Ovo je Bosna jednom shvatite. Samo ja nikako da si to utufim u glavu.
vlado 05.04.2004 u 18:42:13 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dakle, na HRT-u - totalna debilana!

Prvo, Lokasov show.
Sta mu je to trebalo? Gdje su osobni limiti i kako se pomiriti s njima? Evidentno je da Lokas ne kuzi da ovo treba glumiti. Sale se moraju sipati iz rukava, s uvjerenjem da su dobre. Mislim, cim ti ocekujes da ti se ljudi smiju - najebo si! MA, sipaj, buraz, pa nek te prekidaju pljeskom, ako bas zele. Zar Lokas misli da su Letterman ili Leno osobno odgovoran za ijednu rijec u svom showu?... Ne, oni su tek lutke. Ali najbolje lutke od svih.
Da ne govorim da niko od gostiju nije uspio prozborit niti jednu suvislu rijec. Od gostiju - Nina Violic, zabavna do boli - suti. Miodrag Miocic - pa cekaj malo, ma ko je to, kakve komplekse taj lijeci? Ne znam, trebalo bi ga bas tako i pitati! Tarik - a sta da kazem, frajer je jednom recenicom i pokretom ruke preuzeo show... I cini mi se, da je Tarik jedini koji ovakav show moze raditi. Naravno, uz uvjet da mu se pisu dobre sale i pitanja. Ah da, bio je i Urban... Kad je pocelo, moja zena je prokomentirala: za prvu pjesmu - "Kog ovaj glumi?" i za drugu - "Ma, odlucio si ti moj kurac." Poslije me uvjeravala da bi i meni dobro stajala suknja. Sve nesto kontam, pa bas bi bilo fino imat suknje za muske, da i nama ljeti landaraju jaja. Al dobro, mozda je to drugi topik.
Kvisko vs. Miocic? O tome ne zelim govoriti. Generacijska uvreda.

Treci program - debili nisu reprizirali suca Johna Deeda. Valjda im fali jos jedan program. Kakvi amateri!
electro cute 05.04.2004 u 21:06:31 profil autora
sam pogledajte datume zomrijevog i vladinog posta...to sve govori.
arhimed 05.04.2004 u 22:59:23 profil autora
slažem se s vladom, lokasova emisija je loša. sve fore su mu blamaža, intervjui s gostima su prekratki, a tironijev skeč je nešto najdebilnije što sam ikad vidio na tv-u. šta kažeš na tironija, vlado?

jedino što mi se sviđa je izgled studija i izbor muzičara. u ovoj emisiji urban, u idućoj yammat. nadam se da će lokas u emisijama koje slijede dići kvalitetu na jedan viši nivo.
sadrzaj je izmijenio/la - arhimed u 05.04.2004 u 23:00:26
vlado 05.04.2004 u 23:50:03 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Lik Tironija se u takvim showovima svodi na "comic relief", da ne kazem, dvorsku ludu. On je sve sto voditelj nije, on govori sto voditelj ne smije, on je - grozan...
A Lokas i Tironi - isti. Ne znam. Isforsiran humor je... isforsiran humor. To je najgore.
svinjče 06.04.2004 u 00:57:36 profil autora
tooo..lokas "show". gledam jel' bi dodala išta ovom preciznom vladinom seciranju uz arhijev "tironi" podsjetnik..
mogu samo još spljuckat to da mi se ponajviše od svega zgadilo bezočno kopiranje jay leno-a.
prestrašno..od špice, benda, pa prelošeg kopiranja voditelja..ma,kaj se ja uopće šokiram više?? ah, ta nada..

nego,vlado.pa,daj više uvedi tv-kritiku u magazin
vlado 06.04.2004 u 01:51:06 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Hm, hm...
Joj, kad bi to htio neko pisat... I zajebavat se.
Al, osnovno pitanje, ko od nas - gleda televiziju...?
Mada, evo, u rubrici o filmovima, obecavam obavezan osvrt na TV.

Jel neko gleda Johna Deeda, majku mu!?
Kakav carski scenarij... Red advokata, zajebanih slucajeva, osobnih ljubavnih zavrzlama i rasturene obitelji... Siguran sam u jedno: vec dugo nije postojao lik koji se toliko svidja i muskarcima i zenama. Jos od kapetana Kirka...
zumbula 06.04.2004 u 09:31:40 profil autora
meni to nije ni dobro ni loše, onak ravnodušje, urban je u nekom bezveznom filmu iako mi se nova pjesma sviđa.
daddy 06.04.2004 u 12:45:32 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
a ne, ne. najveseliji sam kad u jednoj tužnoj, pretužnoj emisiji, u "showu" koji potpuno razgolićuje jednog lokasa (a i neke druge ljubimce) skužim...zašto sam to uopće gledao!
naime, zar nije prejebeno legendarno kad je zamolio violićku da ga vrijeđa ko što će to običavat radit jadnicima u najslabijoj karici. a ona će ko iz topa: "ok, ti si jedan seljak iz prečka (prečkog za neznalice, kvart u zagrebu, op.a.).
a najbolje ne mogu ni dočarat; najbolji je naglasak na "ljak" iz riječi seljak, kako to dobro zvuči!
goldietrickz 06.04.2004 u 13:06:54 profil autora
moze link na najbolji talk show ikad?nije nas,svecki je...
Link

radi se o insertu iz "razgovora" sa Gary Busey-em iz emisije "High Chaparall" sa svedske "5" teve...

Lokasa nisam gledo,al mi gledo frend na sat-hateveju i kaze samo "isto ko Letterman"...:)

e dovla jel taj Deed onaj debeli?gledao sam ja prosli tjedan epizodu kad je Deed isao u pljacke banaka jer ga je varala zena...:)

sadrzaj je izmijenio/la - goldietrickz u 06.04.2004 u 13:51:59
vlado 06.04.2004 u 14:57:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Goldie, nisam siguran da pricamo o istoj seriji. Ovaj moj John Deed je sudac na vrhovnom sudu.
A taj novi kviz s Violickom bi mogao bit dobar. Mislim, zabavan.
goldietrickz 06.04.2004 u 15:05:34 profil autora
ne pricamo o istom.sad sam iso gledat na google.
arhimed 06.04.2004 u 22:38:02 profil autora
ako ste gledali "nedjeljom u 2", mogli ste zapaziti jednu smiješnu i glupu izjavu tereze kesovije. neko od studenata ju je pitao zašto je za edu maajku rekla da je prostak, a ona je na to odgovorila da se ispričava edi zbog toga jer je zapravo mislila na el bahateea. onda je malo pljuvala po el bahateeu i, pazite sad, na kraju je rekla da edo definitivno nije prostak tj. nije prostak u toj mjeri u kojoj je el bahatee . i čemu onda ona isprika kad ga je opet okarakterizirala kao prostaka?!
vlado 12.04.2004 u 22:40:07 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Moj Arhi, bolje prostak nego kriminalac...

Nego,
jucer, tj. sinoc, HRT je opet pokazao potpuno nesnalazenje na dvije tracnice...
Na prvom Star Trek, najbolji iz serije filmova (Khan, smrt Spocka), a na drugom Jesus Christ Superstar, ovog puta u kazalistu... Pocinju u isto vrijeme! Mislim, svi znamo da ja nevidjeno volim mjuzikle, a bogme i Star Trek, i stvarno sam pobjesnio.
Ono, al stvarno...
A posebno sam poludio kad sam zeni na uzglavlju pricao neke fore vezane za film i sjecam se da sam ispalio par stvarno dobrih, dok doticna nije u jednom trenutku pocela hrkat, pa sam skuzio da me nist nije cula i da sam mogao provaljivat u sebi, sto me je jos dodatnije razbjesnilo, onda sam htio da ode spavat u spavacu sobu, kako je i red, a ona se samo okrenula na drugu stranu i nastavila spavati...
Pa gdje to vodi?
electro cute 13.04.2004 u 00:30:51 profil autora
razvod braka i bomba na prisavlje.
i ja sam pobjesnio i rotiral sam programe. u biti sam želio vidit posljednju večeru (jako dobro), judinu izdajničku pjesmu (damned for all time) isto dosta dobro, i herodovu pjesam (super odglumljeno al loše otpjevano). khan rula. eto tolko.
preporuka- mad max 1 i 2
arhimed 13.04.2004 u 00:51:45 profil autora
još jedna preporuka: BBC-ijevi dokumentarci srijedom.
prošla emisija je bila o sexu i instinktima vezanim uz sex. zaboravio sam o čemu će biti slijedeća, ali nema veze, BBC-ijevi dokumentarci se ne propuštaju. počinju vam negdje oko 17:15 h.

u zadnje vrijeme sve mi se više sviđa "crno-bijelo u boji", a i "vrijeme je za jazz" je imalo nekoliko zanimljivih epizoda (tu prvenstveno mislim na one s tamarom obrovac i njezinim transhistria ansamblom). inače, na "crno-bijelo u boji" otkrio sam jednog zanimljivog izvođača. zove se kvartet dubravka majnarića. nedavno su izdali album koji se zove "40 years later". obratite pažnju na njih ako se opet pojave na tv-u (ili bilo gdje drugdje).
zv 13.04.2004 u 00:58:46 profil autora
to do: svaš
e, arhimed, kad vec potezes sex na bbcju... reci jesi ti sta potego?
ili si jos... hm, mlad?
vlado 13.04.2004 u 01:23:00 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E Arhi, u mene zena snima sve te dokumentarce i pusta srednjoskolcima koji se totalno izbezume kad vide sve to. Bila je jedna epizoda o tome kako droga (kokain) unistava mozak. Kaze mi gospodja da su svi bili u totalnom badu poslije sata.
Eh da, sto se tice ZV-ove opaske... Ma ne, necu.