Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
johnnykola 22.09.2008 u 10:08:54 profil autora
sta je bilo!? reci!
potpis.
Filip 22.09.2008 u 12:31:25 profil autora
eto još jedan. :)
johnnykola 22.09.2008 u 12:44:16 profil autora
sta je bilo!? reci!
Znam da nije u tvojoj moci, ali Daddy probaj se raspitat za ovog tipa, pa ga po mogucnosti ukljuci u gostovanje na albumu ili mu bar ako ti se svidi probaj nastelit izdavaca. Steta da onakav talenat propadne.

zomri, 19.11.2002.


konkluzija: daddy, ti si cetnik!:p

p.s. slusajte zomrica, on ima najvecu glavu na balkanu!
johnnykola 03.10.2008 u 15:38:11 profil autora
sta je bilo!? reci!
DanMrak 05.10.2008 u 22:25:33 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Me likes!!!!!
gogolj 22.10.2008 u 11:13:31 profil autora
ovo sam pročitao u komentarima ispod jednog lakinog intervjua;

"Da ispricam zgodu izmedju Lake i Tule iz Merlina.Tula,koji je jedan od najduhovitijih momaka u Sarajevu je jednom prilikom stajao pred caffe barom Opera,a s druge strane je prolazio Laka, nadolazeca zvijezda.Stari vuk Tula ga je zovnuo "Laka",ovaj nista.Misleci da ga nije cuo Tula ponovi glasnije "Laka",on opet nista.Kada ga je po treci puta,jos glasnije zovnuo,Laka ne mijenjajuci ni brzinu hoda ni poziciju glave i tijela rece "Sta se deres zar ne vidis da te ignorisem".Rijetkost je da Tulu neko izradi,a on je bio odusevljen njegovom reakcijom i samo je rekao "Ovaj je veca budala od mene"

:D
matea 22.10.2008 u 17:50:21 profil autora
sad će doć nikola i napisat nešto što nitko neće razumijet :)
gogolj 22.10.2008 u 18:00:15 profil autora
ha ha ha ha...:)))
johnnykola 23.10.2008 u 11:06:18 profil autora
sta je bilo!? reci!
hahahahahahahahaha:)))

priletio mu ja na skenderiji s pitanjem:
'ako ikad moj bend, milje, bude radio
album hoces doci da nam das koju ideju?'

on zvace onu kasicicu plasticnu malu od kafe i odgovara:
'moze, nije problem, samo da znas ne znam ti ja puno o muzici i to.'

a covjek jedini vrijedan slusanja unazad 3 godine na
balkanskim prostorima.:)
izuzev, u mojem slucaju, pipsica, naravno.
zomri 23.10.2008 u 12:00:50 profil autora
U sinoćnjem gostovanju u emisiji Centralni zatvor na FTV bh. muzičar Laka još jednom je ponovio da je pošten čovjek, ali da ima oraha u džepovima, te je, da bi to dokazao, na sto izvadio nekoliko oraha, ali ne i čekić.

Na ovu temu nadovezalo se i pitanje voditelja Borisa Šibera da li Laka kuha, pošto je jedan period u Americi radio kao konobar, te, kako kaže, jednom prilikom "zalio Eltona Johna".

Tako je Laka ispričao: "Skoro sam pravio hobotnicu iz rerne, ali je ispala k'o bosanska kalja."

Pošto se, prije profesionalnog bavljenja muzikom, bavio i fudbalom u rodnom Goraždu, upitan je šta bi bilo da je ostao u tom sportu.

"Žene bi govorile - daj da vidim onog našeg centarfora, oprošteno mu je i kad promaši kad je onako lijep," šalio se Laka.

U anketi koja je provedena za potrebe emisije Laka je "pobijedio" Selmu Bajrami, Čolu, Tita, Elvisa Presleya, Izeta Fazlinovića, Jurija Gagarina, Leonarda da Vinčija, pa i samog Supermana.

Međutim, vrhunac emisije bio je poziv gledateljke Fate iz Visokog koja je poželjela da izađe s Lakom, te bila spremna da mu se javi, a Laka joj je predložio da ga kontaktira putem Facebooka odnosno e-maila.

Bilo je riječi i o dodjeli MTV nagrada u Liverpoolu 6. novembra, koja je samo jedna u nizu nagrada ekstravagantnom bh. muzičaru, na šta je on prokomentarisao: "Ako postanem svjetska zvijezda, uobrazit ću se i zaboraviti staru raju. To tako ide u portfoliju."



http://www.sarajevo-x.com/clanak/081023002
zomri 23.10.2008 u 12:03:44 profil autora
matea, ni mi koji džonija, tog budućeg člana hdz-a , malo bolje znamo ne kontamo šta on to, ali mu to kao članu manjinskog naroda u bih opraštamo :)))
johnnykola 23.10.2008 u 13:48:05 profil autora
sta je bilo!? reci!
:p
Andreja Babic 24.10.2008 u 19:58:06 profil autora
Sinoćnji koncert je bio oooodličan! Ne sjećam se da sam bila na koncertu, a da je sva ekipa bila razdragana. Kolektivno veselje! Laka je genijalac.
gogolj 24.10.2008 u 20:05:15 profil autora
mene strah ići na koncerte u zagreb :(
DanMrak 24.10.2008 u 20:13:22 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Da da...toliko pozitive na jednom mjestu. Svi gledaju prema stageu i cere se od uha do uha. Ljudi se guraju sa smajlom. Odlično. :)))
Andreja Babic 25.10.2008 u 18:36:50 profil autora
gogolje ne boj se! lažu da je terorizam. i nije bilo opsade. i može se mirno šetati noću sam, čak i ako si žensko.