Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
waiter in his 60s 12.07.2003 u 21:45:50 profil autora
meltdown
ivana 14.07.2003 u 17:16:29 profil autora
eh, mene malo ponijelo
vlado 14.07.2003 u 22:30:11 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
neka, neka.
ivana 15.07.2003 u 22:29:46 profil autora
a sad me pustilo, pa su i elektroni negdje otisli zajedno s mojom inspiracijom za pisanje seminara...
Filip 20.07.2003 u 11:45:39 profil autora
alan ford? legenda. Link

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
trixy 20.07.2003 u 12:07:30 profil autora
alan ford - legenda
apsolutno!!!
ivana 27.07.2003 u 15:05:43 profil autora
alan ford je svakako legenda,
ali na zalost danasnji brojevi pa i oni unatrag dosta godina narusavaju tu legendu.
vlado 28.07.2003 u 15:01:57 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E da, vjeciti problem s legendama.
Sjeca li se tko "Druzine od vjesala"?
Gospodnetić 28.07.2003 u 18:06:57 profil autora
A Strip 82? Onaj uski??
Rahan! Ljudi koji idu uspravno. :)
vlado 28.07.2003 u 23:33:46 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Znas zasto je bio tak uzak?
Da stane u zadnji dzep hlaca...
Ozbiljno.
trixy 29.07.2003 u 10:17:03 profil autora
družina od vješala?
imam svih 20-tak brojeva, osim 12. ili 13. broja. mislim.
vlado 29.07.2003 u 19:15:21 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Cuj, jel bi mogo ja to dobit na dva tjedna? ...
Mislim, ak se ne ljutis...
:)
Gospodnetić 29.07.2003 u 20:15:10 profil autora
Ovo sa dzepom zvuci romanticno, al ne vjerujem! :)
Brijem da je za isti broj strana, ko u svim stripovima, bilo potrebno duplo manje papira :)
vlado 29.07.2003 u 20:34:27 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
E pa ne, prijatelju. Urednik tog izdanja mi je to rekao. Jebiga, tad se i moglo eksperimentirati.
Naravno, radili su gubitke, ali koga je bilo briga?
trixy 30.07.2003 u 09:34:34 profil autora
"Mislim, ak se ne ljutis..."
LOL
na tebe se uopće ne mogu ljutiti ;o)

moram pogledati doma jel mi družina još na istom mjestu. nadam se da netko od ukućana u međuvremenu nije imao pospremanje i pospremio u smeće. nažalost i to je moguće.
waiter in his 60s 31.07.2003 u 21:37:41 profil autora
poznat mi je taj scenarij
trixy 01.08.2003 u 09:05:37 profil autora
nađeno, već sam javio vladi, ali da se vi ostali ne zabrinete ;o)
fali "samo" broj 12, a ako krovovi rade, vidimo se 7.!!!
vlado 01.08.2003 u 18:12:45 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Rade krovovi.
Reko je Morski 'da ak treba - buju radili!!!'
/aplauz/
waiter in his 60s 02.08.2003 u 19:44:19 profil autora
bravo bravo
ivana 03.08.2003 u 12:48:03 profil autora
opet ja sa starim brojevima, ima li netko stare vanredne brojeve marti misterije?
markos 06.08.2003 u 19:14:49 profil autora
Koji ti brojevi MM tocno trebaju?
BTW, druzinu od vjesala nikad nisam mogao do kraja progutati. Mozda zato sto sam u to vrijeme jos bio klinac pa neke stvari i nisam razumio kako treba. Probat cu je procitati ponovo... AKo nista drugo, zbog Magnusova crteza.
trixy 07.08.2003 u 08:34:50 profil autora
markos, imaš li možda broj 12? fali mi u kolekciji
ivana 07.08.2003 u 17:02:53 profil autora
nasla sam na forumu stripovi.com za kupiti stare brojeve :)))
markos 08.08.2003 u 12:10:24 profil autora
Nemam ti broj 12 dupli ali sumnjam da je to problem naci, u Zagrebu na standovima ili na forumu stripovi.com, gdje je i Ivana pronasla ono sto joj treba:-)
ivana 08.08.2003 u 19:44:54 profil autora
e da, svasta se moze naci na stripovi.com,
ali pronadjoh i dosta starih stripova po standovima u tuzli. dosta povoljno :)))
electro cute 25.05.2004 u 20:18:32 profil autora
heh...i did sam kečing ap.
pa ovak:
maus - jebiga, da lik nije crtao miševe nego ljude vjerojatno bih tri puta povratio za vrijeme čitanja. ovak sam skoro. jedna od onih priča koje vas uvuku unutra i ne puštaju van. što je malo zajebano s obzirom da se radi o holokaustu.ž
v for vendeta - jako dobro! gdin moore je ipak genijalac, a ova priča o postapokaliptičnoj fašističkoj engleskoj i anarhiji kao odgovoru predstavlja jedno od njegovih najboljih djela. esencijalno.
watchmen - ali s druge strane zašto ne pročitati najbolje? watchmen je genijalnost na kvadrat, nešto najbolje što sam ja ikad čitao...jebiga, kad roscharh u zatvoru polije lika vrelim uljem i zadere se: you don't understand. i'm not locked up in here with you, you're locked up in here with me!, ili kad jon ode na mars i kontemplira nad egzistencijom (najbolja epizoda iz serijala)...rastura buraz!
ghost world - ako niste baš za sve te super heroje (nabildane pederčine u tajicama) preporučan ovaj divan komad klasične literature. ak ste kojim slučajem bili sjebani tinejdžer i usto još i žena u potpunosti će te se poistovjetit s ovim remek djelom gospodina daniela clowesa. priča o prijateljstvu, ljubavi, sjebanim karakterima i problemima koje život donosi. remek-djelo. a kad ste već pročitali strip, pa bilo bi kewl da pogledate i film, ne? razlog? gdjice johansson i birch te gdin buschemi. i jedan od najboljih svih vremena.
sandman - iako sam pročitao tek prvih pet epizoda mogu komotno ustvrditi kako je ovo nešto najbolje što sam dosad čitao. neil gaiman rula!
electro cute 25.05.2004 u 20:25:47 profil autora
imaš vlado jimmya corrigana? a modesty blaze? a corta maltesea? posudi posudi!
jebemu, jedva čekam da počnem zaradjivat pa da mogu pendžat!
arhimed 25.05.2004 u 21:42:48 profil autora
je l' ti stigla stipendija?

meni, mamicu im poljubim (mislim, onima u MZT-u), još nije.
electro cute 25.05.2004 u 22:26:49 profil autora
nije ni meni. iako, dobil sam account i karticu.
i ja im mamicu poljubim, dragi arhimede.
markos 26.05.2004 u 11:27:23 profil autora
maus - jebiga, da lik nije crtao miševe nego ljude vjerojatno bih tri puta povratio za vrijeme čitanja. ovak sam skoro. jedna od onih priča koje vas uvuku unutra i ne puštaju van. što je malo zajebano s obzirom da se radi o holokaustu.

Da, zaista sjajan strip... Odusevio me svim tim nijansama sivog u karakterizaciji likova... Najbolja mi je scena sa Vladekom i autostoperom... Natjera te da se malo zamislis... Jedan od 10 najboljih stripova ikad. Ovaj strip bi trebao biti obavezna lektira u skoli!!!


v for vendeta - jako dobro! gdin moore je ipak genijalac, a ova priča o postapokaliptičnoj fašističkoj engleskoj i anarhiji kao odgovoru predstavlja jedno od njegovih najboljih djela. esencijalno.
watchmen - ali s druge strane zašto ne pročitati najbolje? watchmen je genijalnost na kvadrat, nešto najbolje što sam ja ikad čitao...jebiga, kad roscharh u zatvoru polije lika vrelim uljem i zadere se: you don't understand. i'm not locked up in here with you, you're locked up in here with me!, ili kad jon ode na mars i kontemplira nad egzistencijom (najbolja epizoda iz serijala)...rastura buraz!


Moore me rasturio ovdje. Watchmen su bili PRVI superherojski strip koji sam ikad procitao, totalno su prekokrenuli moje negativno misljenje o tom zanru (koji ipak ima svojih svijetlih trenutaka) i zaista spadaju medju 10 najboljih stripova ikad. Genijalno. V je isto sjajan. Apokalipsa, utopija, nacizam, uvrnuto... Kjut, procitaj From Hell, to ce ti se sigurno svidjeti, jednako je intenzivno i ludo.

ghost world - ako niste baš za sve te super heroje (nabildane pederčine u tajicama) preporučan ovaj divan komad klasične literature. ak ste kojim slučajem bili sjebani tinejdžer i usto još i žena u potpunosti će te se poistovjetit s ovim remek djelom gospodina daniela clowesa. priča o prijateljstvu, ljubavi, sjebanim karakterima i problemima koje život donosi. remek-djelo. a kad ste već pročitali strip, pa bilo bi kewl da pogledate i film, ne? razlog? gdjice johansson i birch te gdin buschemi. i jedan od najboljih svih vremena.

Nisam cit'o, al ocu!

sandman - iako sam pročitao tek prvih pet epizoda mogu komotno ustvrditi kako je ovo nešto najbolje što sam dosad čitao. neil gaiman rula!

Dakle, jos jedan od 10 najboljih stripova ikad. Imas srece, od 10 si vec 3 procitao!:-) Sandman je ... nemam rijeci. Predivan, jednostavno predivan. Nazalost, steta sto je tako katastrofalno nacrtan, pogotovo u pocetku!

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
sadrzaj je izmijenio/la - markos u 26.05.2004 u 11:27:54