Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
markos 05.06.2003 u 16:25:28 profil autora
Pa dobro, tko ove ljude pusta da objavljuju ovakva sranja?
http://www.klik.hr/naslovnica/showbiz/200305260002011.html

"Ma nije da mi ne volimo Radiohead. Sound im je super, samo im malo fale melodije. Ali srećom, zato i postoji grupa Coldplay, zar ne? " What the fuck??????

Sto bi rekao Sir Oliver "Divnog li kretena!"
vlado 05.06.2003 u 16:31:39 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Nije to nista dragi Markose...
U "Nezavisnim novinama" (banjoluckim, mislim) uzeli su slike i tekst o Zagoru sa TVOG sajta. Tekst su malo izmijenili... I objavili sve, mrtvo-hladno... I to cak sa Zagorom koji izlazi iz poderane stranice, gore-lijevo...
Ako hoces, mislim da mogu doci do toga...
highly_evolved 05.06.2003 u 16:35:40 profil autora
ma kreten(i) iz klika.. *pukes*

"Osim toga, svi živi iz grupe se ponašaju kao da su sljedbenici američkog kritičara medija Noama Chomskoga"

koji je njima k? chomsky je zakon. neka jesu, bolje! :)

btw. crtez radioheada je sa www.rocktoons.com, ima stvarno odlicnih crteza, svakako posjetite.
markos 05.06.2003 u 17:02:57 profil autora
"Nije to nista dragi Markose...
U "Nezavisnim novinama" (banjoluckim, mislim) uzeli su slike i tekst o Zagoru sa TVOG sajta. Tekst su malo izmijenili... I objavili sve, mrtvo-hladno... I to cak sa Zagorom koji izlazi iz poderane stranice, gore-lijevo...
Ako hoces, mislim da mogu doci do toga... "

Joj Vlado ocu to!!!!!!!!!!!!!!!!:-)))))
Ali nije to jedina fora. Neke dnevne novine iz Crne Gore, zaboravio sam sad kako se zovu, su uzele stripove koje ljudi nama salju za rubriku "Fanzin" (dakle uglavnom amaterski radovi neafirmiranih mladih wannabe strip autora) i uredno to objavljuju u svojim novinama. A isli su toliko daleko da su u svom impresumu kao urednika svoje strip rubrike naveli ime mog frenda koji uredjuje ovaj nas Fanzin. Za nevjerovat...

A usput, kradu nas i talijani:-))) "Corriere dei piccoli" (ako se ne varama tako se zovu, isto neke tal. dnevne novine) na svom web sajtu koristi neke stvari od nas (siguran sam jer se radi o crno bijelim ilustracijama Dylan Doga koje sam osobno obojao:-)))
electro cute 06.06.2003 u 12:09:45 profil autora
evo vidiš. jučer bi tražio a.o. po gradu sa sjekirom u ruci.al vidiš neću. skroz sam kul.čovjek ne voli radiohead.pa šta?nije argumentirano dokazao da su radiohead loš bend (najnejasniji mi je onaj dio o očima i pjevanju?inače thom može micat oka odvojeno, jedno u ljevu drugo u desnu stranu, superjunak čoeče)pa šta?
jedino, neznam kako taj čoek može zadržat poso nakon ovako glupog članka.jer je glup (članak) nekonzistentan, bez ikakvog smisla...e to je ono što mene ljuti.