Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Tonci 04.06.2003 u 17:10:44 profil autora
http://tamtam.mi2.hr/ruralna.gorila/
highly_evolved 04.06.2003 u 17:54:12 profil autora
stari - nekad sam smatrao da imas stvarno dobar ukus, i sa gustom cita tvoje recenzije daft punka, fatboy slima i sl u nomadu..
ali ovo?
odem na blog i doceka me "top lista" najljigavijeg i najjadnijeg zanra trenutno! bar njegovog komercijalnog dijela!
ne znam, mozda si takav bio i prije, ali te ja tako nisam dozivljavao?
*upitnik*
Tonci 04.06.2003 u 19:07:52 profil autora
Oduvijek sam u nomadu slavio hip hop i R&B, nije mi jasno kako ti je to promaklo!
zomri 04.06.2003 u 19:32:52 profil autora
ni ja isto ne vidim sto je tu cudno??

blog je dobar (bolji je od suhoparnog velimirovog) i svidja mi se stil pisanja koji je vrlo socan i citljiv. jest da fali lekture (imas tamo par nonsensa, daj popravi to) i ne bi bilo lose da procitas napisano jos koji puta prije nego objavis. manjak sadrzaja bi mogao nadomjestiti frekventnim apdejtovanjem. koliko cesto mislis objavljivati napise?

digresija: covjece kad ti stignes poslusat onoliku mjuzu? i kakva ti je veza kad vecinu kako velis skidas s neta?
highly_evolved 04.06.2003 u 19:51:47 profil autora
mozda zato sto sam vecinu recenzija tih zanrova preskakao?? ;) maybe.. e sad mi dodje da pruocim te stare nomade ali mi je gradska knjiznica predaleko ;)
Tonci 06.06.2003 u 01:00:18 profil autora
"fali lekture (imas tamo par nonsensa, daj popravi to) i ne bi bilo lose da procitas napisano jos koji puta prije nego objavis."

Problem je sto u nekim slučajevima ni pomnije čitanje nije od pomoći. Naime, u životu čitam daleko više materijala na engleskom (uglavnom s neta) nego na hrvatskom, i počinjem osjećati posljedice na vlastitoj koži - anglicizmi mi se podsvjesno uvlače u pisanje, a u nekim slučajevima mozak mi je toliko ispran da više uopće nisam siguran kako neke konstrukcije na hrvatskom pravilno funkcioniraju. :(

"manjak sadrzaja bi mogao nadomjestiti frekventnim apdejtovanjem. koliko cesto mislis objavljivati napise?"

Koliko god bude vremena i inspiracije. U najmanju ruku kad ih bude manjkalo ću se truditi nadomjestiti zanimljivim linkovima, a i planiram uključiti još neke ljude u blog pa da se smanji opasnost od sušnih razdoblja. (Iako, par ljudi koje sam mislio regrutirati su otpisani jer već misle pokrenuti VLASTITE blogove!)
Enivej, blogovi su poput fanzina - prvo slijedi intenzivni medeni mjesec, onda blagi pad produktivnosti, a kroz koju godinu kronična stagnacija pa eventualno i gašenje. Pa, dok traje - traje.

"digresija: covjece kad ti stignes poslusat onoliku mjuzu?"

Možeš primjetiti da pišem pretežno (ustvari, dosad isključivo, ali neće biti nužno pravilo) o pojedinačnim stvarima. Generalno sam više orjentiran na singlove i pojedinačne stvari nego na albume, pa mi to daje više vremena za intenzivnije uživanje u favoritima - ove godine sam slušao Shaniju gotovo više od sve druge muzike zajedno.
Plus, super je otkad nema nomada što nisam pod presingom da gubim vrijeme na hrpu svakakvih gluposti samo zato što ih moram recenzirati.

"i kakva ti je veza kad vecinu kako velis skidas s neta?"

Nemam vezu :(
Ali znam ljude koji imaju! :)
Pa sam opskrbljen s hrpom svega i svačega :)
od čega jedva 10% stignem pošteno poslušat :(