Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
zv 17.06.2003 u 12:17:33 profil autora
to do: svaš
bas sam cuo da je kset rasprodan a bez plakata. kul.
trixy 17.06.2003 u 13:42:04 profil autora
kako to misliš, kul?
pa ja nisam kupio kartu!!!
oću na koncert!
vlado 17.06.2003 u 14:08:45 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Najnovija vijest, sad sam zvao KSET:
Karte NISU u preprodaji, već se mogu rezervirati... I valjda ih ima.
Nazovi ih, Trixy.
darko 17.06.2003 u 18:54:07 profil autora
Kak to mislite rasprodane? Vlado, na koji broj si ih zvao? Pa neću valjda izvisiti sutra? Ne, nema šanse! Sutra ujutro bih (nakon dugo vremena) trebal ići u Zg, pa bit će ujutro karata, zar ne? Zvone, zajebavaš nas, jel da? Znam ja tebe. Stari si ti lisac, a mene srce skoro izdalo kad sam to pročitao. Nemoj mi (nam) to raditi... Si ju sun!
daddy 17.06.2003 u 19:25:18 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
daj nemojte me zajebavati, nemoguće je da je rasprodano!!!!!!! i nikakva spika ne postoji tipa "samo rezervacije", koje kurčeve rezervacije. dođite, sve je u redu.
simon 17.06.2003 u 21:57:56 profil autora
Ja sam mejlnuo nekakvom 'banderasu' a.k.a. osobi za kontakt oko toga da li ima mjesta, pa mi je rekao da naiđem u srijedu u 5, jerbo karte nisu u pretprodaji.
Ako ostanem bez karte padat će sjekire, gasim struju, napravit ću streaking na stejdžu (ne nužno tim redom...).
Čekajte, jel se mogu karte rezervirat mejlom?
vlado 17.06.2003 u 21:58:10 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Nije "samo rezervacije" već "postoje rezervacije"...
simon 17.06.2003 u 22:05:02 profil autora
Vlado, a načini rezervacije...?
waiter in his 60s 17.06.2003 u 22:32:12 profil autora
ja sam si rezerviro kartu poslavši mejl
tom banderasu.

nego, dajte da se nađemo negdje prije tog
koncerta. vlado, ti si spominjao neki
birc

Izmjenio - waiter in his 60s u 17.06.2003 22:34:51
dju 18.06.2003 u 09:13:36 profil autora
Postoji birc, Limb, preko puta glavnog ulaza na FER. U tom su se bircu zadnji put (a možda i jedini) slušali Pipsi za moje vjenčanje (nije obred bio u bircu, nego tulum povodom istog).
Birc je mali, i isprostituiran - jednom je fotkan za Playboy i otada se svekolika zagrebačka kultur-snobovština slijeva tamo.
A ponekad se tamo zateknemo i Vlado i ja :)
markos 18.06.2003 u 11:06:52 profil autora
Ja sam isto rezervirao karte, ali mislim da je tip rekao da treba doci do 20. A ja NE MOGU doci do 20, pa sad sto da radim? Kad uopce pocinje koncert?
dju 18.06.2003 u 15:42:14 profil autora
"dođite, sve je u redu", napisao je Daddy.
pričala sam s Cuteom i Sally uživo, pa s Darkom telefonom. Usuglasili smo se da se možemo opustiti i doći večeras oko pola deset ili petnaest do. Ako fakat bude puno puncato, zvat ćemo Daddyja, pa će bit sve u redu.
Bez panike.
Bit će nam lijepo.
DanMrak 18.06.2003 u 16:17:51 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
jel mi moze neko rec kad će otprilike koncert počet...jako mi je bitno,
dju 18.06.2003 u 16:22:39 profil autora
u deset, prema mojim saznanjima
zv 18.06.2003 u 16:54:19 profil autora
to do: svaš
nisam vas namjerno izradio. meni je banderas tak reko, ali se evo sad ispostavilo da je to ocjena koju on izvlaci iz parametara kao sto su interes i broj rezervacija. i kune se da "je koncert rasprodan". ubuduce.
nina 18.06.2003 u 17:28:55 profil autora
dragi ljudi, nemate pojma kako vam zavidim. kako bih ja veceras rado s vama i ostalim sretnicima na koncert...ah.
znam da ce vam biti lijepo...uzivajte (malo i za mene).
pozdrav!
waiter in his 60s 18.06.2003 u 18:53:55 profil autora
vidimo se onda u pola desaet na ulazu
cruzer 18.06.2003 u 22:31:47 profil autora
smrc, smrc,smrc,smrc puta milijon. smrc.
waiter in his 60s 19.06.2003 u 04:01:01 profil autora
i plači...

dobro je bilo. svirani su svi moji drvećarski
favoriti. svi pipsi su u formi, osobito yaya.

mini minusi: završni raspad sistema u 'susjedima'
mi je bio prekratak i nije bilo uuu-u-uuu
uuu-u-uuu-a u 'plači'.

idem sad nad krevet zalijepit d&r plakat
koji je meni, vladi i trixu darovao zv ( a vi
drugi ga niste dobili jer ste otišli, tako vam
i treba ), pa je vrijeme da se spava


Izmjenio - waiter in his 60s u 19.06.2003 4:10:31
darko 19.06.2003 u 04:25:47 profil autora
Oćemo još! Hoćemo još! Hoćemo još!
Iznenađujuće dobra svirka. Moram priznat, bolja nego kaj sam očekivao. Sezona je počela, a momčad je (IMHO) u odličnoj formi.
U današnjem derbiju vrlo raspoloženi Pipsi zabili su 18 (ak sam dobro zbrojio?) lakih komada (2 u produžetku),a iznenađenje večeri je bio igrač s brojem 7 na leđima -naravno, Yaya!!! Prekrasni pogoci! Idem spat! "svaki happyend za neki dobar end
end
end"
markos 19.06.2003 u 10:45:58 profil autora
Meni je isto bilo jako dobro. Posebno me je razveselilo iznenadjenje koje nisu svirali na gigu u rupi "Postar lakog sna", sjajno. Steta sto nije odsvirana "Ne igraj se Isusa" ona mi je na probi dobro zvucala. Sam koncert mi je bio dobro odsviran i dobro slozen (red brzih, red laganih), izbor pjesama mi se svidja, iako mi je zao sto nema vise pjesama sa Boga (npr. dojma sam da bi "Na putu prema dole" odlicno zvucao u ovoj postavi i da bi bio sjajan score za kraj giga, iako i "Bajka" funkcionira). Nervirala su me neka tehnicka nesavrsenstva na pocetku, cinilo mi se da ekipa u bendu ima tremu ali sto je dalje islo bili su sve bolji. Problemi sa opremom i toncima su valjda "must" pa je bilo dosta mikrofonije, harmonika se nije dobro cula na nekim stvarima, efekti nisu zvucali bas najbolje na nekim pjesmama (Bozanicev slide na Sebastijanu, cini mi se, a i "Mrgud..." mi je djelovao pomalo rastimano) itd. ali to nije puno pokvarilo ugodjaj. Jedva cekam da ih vidim u 9. mjesec na pravoj koncertnoj promociji kad budu u pravom prostoru, sa pravim razglasom i jos uigraniji.
I da, zabavljao sam se pogadjajuci tko je od publike sa Foruma:-)Coool:-))
DanMrak 19.06.2003 u 10:56:40 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
ma meni je to bio zaista fenomenalan dan...nemam zbilja kaj drugo za reć.ok bilo je mozda kak markos veli ,nekih malih nesavršenstava,al to je zanemarujuće. Super sam se zabavljala i upoznala sam par ljudi s fruma.steta kaj sam odmah poslje morala jurit dalje, pa nije bilo prilike za nekim razgovorčićem.

joj....ma bilo je DIVNO.....zivim za 9. mjesec....

p.s +pohvale Yayi!
trixy 19.06.2003 u 12:00:15 profil autora
male tehničke poteškoće i su čar nastupa uživo, a šinec mi je bio fenomenalan

neću više ništa reći nego: NISU SVIRALI "ISUSA"
*smajli koji je bijesan zbog toga*

Izmjenio - trixy u 19.06.2003 12:18:59
trixy 19.06.2003 u 12:17:43 profil autora
markos, jesi li prepoznao koga s foruma?
Hadzo 19.06.2003 u 13:05:02 profil autora
Koncert je bio fenomenalan, istina je da je bilo manjih tehničkih problema s mikrofonijom ali ono što me je apsolutno napalilo bilo je to kako je koncert bio kompaktan i kako se nove pjesme izvrsno nadopunjuju s odabranim starim songovima. Nastup je imao glavu i rep, što nije čest slučaj kod naših bendova. Kao što sam i očekivao, nije baš bilo prostora za skakanje (rekao sam vam), ali tim bolje: vremena Dinama su prošla i bolje je tako. Dva minusa: nije bilo Na putu prema dole (ista stvar koja je uzrokovala raspad sustava na koncertu prije dvije godine na istom mjestu, koincidencija?) i ne sviđa mi se nov aranžman Trenera morskih pasa. Pjesma je savršena onakva kakva je na cedeu i kakva je bila izvedena na turneji Fenomenalan dan.
Nego, iako sam planirao coolirati vani, sjećate se, moja šogorica je počela histerizirati kako joj je hladno pa smo ipak otišli unutra i to u prvi red, jebote, osjećao sam se nekako čudno: svud oko mene klinci a ja prosjed, straight-out-of-the -work u bijeloj košulji i hlačama s crtom, sans kravata, ako ste primjetili takvu facu koja odudara od ostatka ekipe, da, to sam ja. I bilo je dobro u Limbu nakon koncerta, iako se ona moja šogorica naroljala ko demon pa je bljuvala po cesti (ružan prizor, doista) te mi je to malo pokvarilo cijelu večer. Žao mi je što se nisam upoznao s ekipom s foruma, ali bit će još prigoda, no doubt about it.
johnnykola 19.06.2003 u 15:18:10 profil autora
sta je bilo!? reci!
moze li ko postati listing pjesama? pliz!!!
cheers!!!
johnny
darko 19.06.2003 u 16:14:17 profil autora
Inace nakon svakog koncerta od Pipsa uzmem playlistu s poda pozornice kao suvenir, a jučer zaboravih... Previše mi je bilo dobro da mislim na to... Uglavnom, sve pjesme s Drveća osim Ne igraj se Isusa, Lule s dedom i Spava + Narko, Dan,mrak, Sao paolo, Trener, Plači i Poštar
johnnykola 19.06.2003 u 18:36:38 profil autora
sta je bilo!? reci!
hvala!!!