Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
waiter in his 60s 17.11.2002 u 09:30:00 profil autora

koji su vam najdraži?
meni je od stranih npr. jako mio 'hidden place' od bjork
(znate onaj gdje joj raznobojna slina ide iz nosa u usta u oko i svuda po licu - yummy!)

od domaćih pored 'apokalipsa' mi padaju
na pamet urbanovo 'nebo' i 'odlučio sam
da te v'


tristam 18.11.2002 u 07:38:43 profil autora
jako su mi dobri spotovi chemical brothersa (setting sun, elektrobank). za ostalo ništa ne mogu sa sigurnošću utvrditi. ne sjećam se koji me je zadnji spot oduševio, a ne sjećam se niti predzadnjeg.
johnnykola 18.11.2002 u 18:55:30 profil autora
sta je bilo!? reci!
je li 'setting sun' onaj kad barmen crnac razvlaci crvenu gumenu rukavicu. ako jest, dobar mi je.
dobra mi je pozornica na 'go let it out' od oasisa, a i oni helikopteri u d' you know what i mean. a konkretan spot? ma ne mogu skontat sad, nema sanse. mozak mi je prebukiran informacijama. tako ti je to kad si eks generaticar.
zomri 19.11.2002 u 17:14:09 profil autora
Svidjaju mi se svi spotovi Cunninghama, onog tipa sto je radio spotove za Aphex Twina, Autechre, Portishead, UNKLE (Rabbit In Your Headlight), Bjork, Madonna (Ray Of Light)...Ma sve cega se taj dotakne u suho zlato pretvori.

Isto tako svidjaju mi se uradci onog tipa s MTVja koji je odgovoran za Jackass te za spotove Fatboy Slima, ubij me al se ne mogu sjetit kako se zove.


aftermath 19.11.2002 u 21:05:03 profil autora
radiohead "street spirit" i pearl jam "do the evolution". ti mi prvenstveno padaju na pamet. od fatboy slima mi se svidja onaj za "weapon of choice" (ako se uopce tako zove, nisam siguran), spike jonze ga radio.
electro cute 25.11.2002 u 14:30:55 profil autora
najbolji spot ever je paranoid android od radioheada-inače baš sam presluša 40minutni intervju s colinom greenwoodom u vrime kad je izaša ok computer, i kolko sam svatija spot je radija neki finac, al neda mi se sad provjeravat točnost te informacije. inače radiohead rade dobre spotove, bjork također, kao i moby-ovaj zadnji-in this world-je super, s onim malim, slatkim, tužnim svemircima, al još bolji je natural blues.
zakon je i ovaj zadnji spot od primal screama
waiter in his 60s 26.11.2002 u 15:04:38 profil autora
slažem se za mobyeve svemirce
baš je dirljiv spotić

and is it true that devils end up like you
something safe for the picture frame
ajbi 27.11.2002 u 15:56:10 profil autora
Evo i od mene glas za tuzne svemirce...mada mi je skroz dobar i onaj za....e,ne znam da li je to i naziv pesme,ili samo refren,inace slogan mog zivota(trenutno,bice bolje!!!)-"why does my heart feel so bad,why does my soul feel so bad?!"
waiter in his 60s 12.12.2002 u 05:32:10 profil autora
'knives out' od radioh

frightening...
trixy 12.12.2002 u 08:37:33 profil autora
definitivno moby sa hello, hola, hi svemircima, a od zadnjih (starih se ne mogu sjetiti - skleroza dolazi s godinama :0) nije ni loša madonna koja se mlati s madonnom