Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Filip 31.05.2003 u 21:31:44 profil autora
PIPS, CHIPS&VIDEOCLIPS potvrdili su nekoliko live nastupa u službi promoviranja posljednjeg albuma drveće i rijeke.
Koncertna promocija počinje 20. lipnja 2003. u Sarajevu na UBAA festu!

NE PROPUSTITE !!! PIPSCHIPS&VIDEOCLIPS
"drveće i rijeke" LIVE:

26. lipanj 2003., Maribor, LENT
04. srpanj 2003., Novi Sad, EXIT
12. srpanj 2003., Ohrid, ALARM
03. kolovoz 2003., Metlika, KOUPA FESTIVAL

Novi koncertni datumi bit će javljeni na vrijeme! U međuvremenu, znajte da je limitirana edicija albuma "drveće i rijeke" koji uključuje DVD sa 4 video broja i dokumentarc "u šumi kod davea" stigao u CD shopove... Prepustite se!

juhuuuuu... veselim se! e sad.. jel možda neko ima želju da skoči dole? htio bih vako.. i oficijalno da vas pozovem u makedoniji! vlado je već nešto najavio. možda bi trebali otvoriti novi topic na tu temu? okej.. festival ne može se ravnjati sa szigetom ili nekim većim europskim festivalima, al jebote.. sviraće bend koji je sve što vole mladi... naši najdraži pipsi. još nisu poznata sva imena koja će svirati na festivalu, al čuo sam da dolaze i liquid laughter lounge quartet iz njemačke (sviraju 05.06. u zagrebu) i chumbawamba iz velike britanije. sigurno će biti i puno bendova iz ex juge.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
arhimed 01.06.2003 u 16:25:07 profil autora
hoce li biti eve braun?
vlado 02.06.2003 u 11:15:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dakle 20. 6. u Sarajevu...
Ako je to ziher, ja sam tamo.
A bogme sam i u Ohridu.
Al prvo Sarajevo...
Filip 02.06.2003 u 15:02:09 profil autora
arhimed, stvarno nemam pojma u vezi grupe eva braun. još nisu objavljeni svi učesnici festivala. do sad su najavljeni chumbawamba (uk), liquid laughter lounge quartet (njemačka), kreator (njemačka) i puno dj-a koji meni osobno baš ništo ne znače. takođe sviraće i puno makedonskih bendova. siguran je nastup grupe superhiks (nekoliko puta svirali u zg, možda ih neko slušao) koji nakon festivala kreću na turneju kroz hrvatsku. a nešto najvažnije za mene, a i vas.. to su pipsi!! :)
festival se održava na tri stejdža (main, rock i elektro), takođe ima i noćno kino, tatoo studio, amaterske kazališne predstave, promocije različitih fanzina, workshopovi.. i tako dalje..

eto, vlado je potvrdio, on je vođa puta! ;) jel dolazi još neko?

p.s. cijena karte prošle godine za tri dana je bila 10 eura! :)

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
zomri 02.06.2003 u 15:23:42 profil autora
dovla, nisam ja ni sumnjo da ces doc hehehe ostali?

btw. taman kad sam poceo skupljat lovu da odem na gigic u zg i kad se preko grane moze i sa licnom, pipsi mi dolaze bukvalno pred vrata :)

danas sretoh johnnyja bas na mjestu gdje je zakazan koncert (slucajnost? ne bih rekao ;) ) i govorim mu da tu dolaze pipsi dvadesetog, a on :O i pita me da ga ne zajebavam :))) johnny evo vidis da je istina. navracaj na forum cesce.
Filip 09.06.2003 u 09:49:35 profil autora
***news***
na elektro stejdžu dolazi oficijalni dj roots manuve, dj mk. ne da me nešto baš i zanima to, al eto.. da pišem. na main stejdžu još dva nova imena. dolazi hip-hop artist coolio koji je svoju slavu stekao sa pjesmom "gangsta's paradise" koja se našla na soundtracku filma "dangerous minds". takođe na main stejdžu, legenda duba i reggaea, mad professor. veselim se njegovom nastupu.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Filip 13.06.2003 u 02:58:19 profil autora
aleluja! objavljeni su izvođači festivala alarm 2003.
al meni se tako spava, pa ću vam ispisati samo izvođače na main stejdžu. a pored main stejdža su najavljeni još i elektro i underground stejdž, kao i još neki, čija imena sad ne znam. biće i kazališta i kina.
uglavnom evo listu:

11.07.2003
king neat veliov and kočani orkestar (makedonija)
rambo amadeus (sicg)
uikeda (bugarska)
elvis jackson (slovenija)
superhiks (makedonija)
darko rundek (hrvatska)

12.07.2003
blla blla blla (makedonija)
coolio (sad)
atheist rap (sicg)
verka (makedonija)
kreator (njemačka)

13.07.2003
neočekivana sila koja se slučajno pojavljuje i rešava stvar (sicg)
negative (sicg)
anastasia (makedonija)
pips,chips&videoclips (hrvatska)
chumbawamba (uk)

organizator je najavio da se pregovara so još nekoliko bendova, pa se očekiva da će ova lista izvođača na main stejdžu biti dopunjena sa još 4-5 imena.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
ZeeK 13.06.2003 u 09:18:14 profil autora
lijepo, uzivaj....

atheist rap :))))

Izmjenio - ZeeK u 13.06.2003 9:18:34
ZeeK 13.06.2003 u 23:04:47 profil autora
pas mater, vise ne znam ni sto dje pisem...
detaljnijim proucavanjem ovog topica svatio sam da se radio o sarajevu...ako athiest rap ne budu na exitu, mogo bi ja svratit do olimpijskog grada... klub sloga rulz! i cevapi, i cevapi!!!
Filip 14.06.2003 u 02:26:30 profil autora
majstore, nije ti ovaj festival u sarajevu, već u ohridu. to ti je gradić 200 kilometara od skopja, pored ohridskog jezera. btw, ima i kupanje u jezeru, ipak su stejdžovi pored jezera.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
darko 14.06.2003 u 02:29:29 profil autora
Joj, Ohridsko jezero... zbog njega sam se naživcirao jednom zgodom :-\
ZeeK 14.06.2003 u 11:52:21 profil autora
odustajem!
vlado 14.06.2003 u 13:14:00 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Znaci, da nosim kupace?
Filip 14.06.2003 u 14:13:09 profil autora
obavezno!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Filip 15.06.2003 u 17:17:16 profil autora
-update (main stejdž)-

hladno pivo (hrvatska) - 11.07.2003
string forces (makedonija) - 13.07.2003

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
Filip 23.06.2003 u 18:19:13 profil autora
ne bih više opterećivao topic koji je vlado postavio o gigu u sarajevu..
evo što je današnje izdanje lista "vest" objavilo u vezi festivala:

"alarm menja lokaciju

drugo izdanje festivala "alarm" koje je trebalo održati se od 11 do 13.07 u kampu ljubaništa promeniće lokaciju. organizatori festivala "lithium records" pregovaraju da se festival u istom terminu održi umjesto u kampu ljubaništa, u kampu krani u oteševu, pored prespanskog jezera. kako što smo saznali problem je nastao kad su vlasnici kampa ljubaništa potražili cijenu koja je bila sasvim neprihvatljiva za lithium."

eto, to je to.. ili skopje, ili krani.. uglavnom alarm nadam se.. će se održati!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...