Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
Tonci 24.05.2003 u 19:38:28 profil autora izmijeni

"Osvrnula bi se samo na Feral zato jer još uvijek zbog nekih starih emocija kupujem te novine. To činim već 10 godina. No,danas su daleko od nezavisnih. Favoriziranje ili kako bi rekla Vedrana Rudan 'ne želim više o Feralu, za mene on odavno ne svijetli i on kao i svi ostali ima svoje kućne ljubimce.' Veliki borci za pravdu grijehe svojih kućnih ljubimaca ne spominju."

Napisala Zumbul u topicu "recenzije". Ovo je vjerojatno najcesca optuzba koja se upucuje Feralu s lijevog spektra, i to optuzba koja redovito biva papagajski ponavljana bez specifikacija.

Dakle, pozivam protivnike (ili ljubitelje sa zadrskom) Ferala da mi konkretnim primjerima konacno odgovore na dva pitanja:
a) koji su to njihovi "kucni ljubimci"?
b) i koje to njihove grijehe kriju?

My two cents: sto se tice ovoga pod a), padaju mi jedino na pamet Mesic i Pusicka - ostali "ljubimci" su pretezno akademici, intelektualci i sl. marginalnog utjecaja na dnevnu politiku. Feral je i dalje ubjedljivo najbolji politicki tjednik u nas, a jedini tragovi "favoriziranja" plod su otvoreno lijevog usmjerenja (osobno mi je draze kad se politicke novine deklariraju na kojoj su strani ograde, umjesto npr. Globusovog toboznjeg privida "neutralnosti").

14.05.2024 u 00:01:49
 
oblikovanje:
sadržaj: