Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2
 
waiter in his 60s 03.06.2003 u 23:24:54 profil autora
"ja pipa bauda ne mogu podnijeti koliko je iritantan. i te talijanske emisijice na koje se svi hvataju da su savršenstvo zabave - ma molim vas, dosadne su do boli - i imbecilne"

i meni. osobito me iritiraju njihovi komičari.
ali takvi su žabari, glavno da je bučno...
ZeeK 04.06.2003 u 01:38:48 profil autora
meni je tarik zakon...ispočetka se trebalo naviknut, i bilo je sve presporo, nategnuto i nisam zno je li on vodi kviz ili glumi...ali ubrzo je sve došlo na svoje, podjebavanja su mu mirkl... općenito, imam jaaako visoko mišljenje o glumcima.

Drink in peace
zomri 04.06.2003 u 18:43:12 profil autora
trebali biste vidjeti enisa beslagica na djelu. e ono ja nazivam prirodnom nadarenoscu za natprosjecno inteligentni humor. ako ste gledali bh. verziju upitnika sigurno ste ga primjetili. da, da to je onaj plavi sto je skoro vodio i bh. evroviziju i od te parade kic estetike i komunisticko-ustogljene televizicnosti napravio prilicno gledljiv program.

ne bih imao nista protiv da on vodi bh. verziju milijunasa ako je ikad bude. (znam da je nece bit pa zato ovo i kazem ccc)
radovan 3. 04.06.2003 u 23:06:25 profil autora
nemate vi milijon za dat...:)
nikad mi topic nije premasio 3 strane, bas sam sretan :-)
daddy 04.06.2003 u 23:32:38 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
baš htjedoh primjetiti da mi je ova rasprava malo ko za bakice. sorry. onak, ko radio sljeme iliti po novome - radio 101.