Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 15.11.2002 u 18:28:43 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Mislim, nemam moralnih dvojbi hocu li sprziti CD-ove, ali nesto me drugo muci. Imate li vi osjecaj da przimo puno vise muzike nego sto uspijemo poslusati? Gdje to vodi? Sta ja imam od toga sto mogu ODMAH nabaviti dvadeset odlicnih albuma, kad nema sanse da ih sve poslusam! Meni to lagano postaje bed i tragam za kakvim filterom, za kakvom preporukom i osjecam da pusim neku konzumentsku foru... Znate, ono kao da mi pijesak prolazi kroz prste!
johnnykola 15.11.2002 u 18:55:59 profil autora
sta je bilo!? reci!
ista stvar i kod mene.
lollipop 15.11.2002 u 19:54:09 profil autora
da, ja sam isto megaloman, groznicavi kolekcionar SVEGA, koji NEMA novaca, ali zato zivjela tehnika; i jako cesto se upitam cemu mi sve to kad ionako vise od polovice toga nikad ne slusam, a pogotovo, sto nesto, kad mi se stvarno svidi (u zadnje vrijeme sve rjede, valjda zato jos groznicavije pokusavam doci do novih, po mogucnost nepoznatih stvari ne bi li pronasla sakriveni biser u svom tom moru) onda to slusam jako dugo, nonstop, pa drugo ne dode na red. Al...kaj ja znam. od viska glava ne boli. na zalost ne mozemo slusat sve odjednom (heh, osim ak se ne radi o Flaming Lipsima :) - inace me ta cinjenica cesto muci kada mi se nade vise dobrih albuma). moj moto - neka ga, nek se nade
waiter in his 60s 16.11.2002 u 00:19:04 profil autora
slažem se
prije bi čovjek godinu dana iščekivao
da izađe neki album, pa ga sav sretan
kupio i onda isti vrtio iduću godinu
i bio zadovoljan
ja jednostavno više nemam kuda s pržencima
na svim su policama stolu pod krevetom
čak i u kupatilu a i dalje ih gomilam
i nesretan sam što mi fali još toliko toga
što želim imati u zbirci
pored toga redovno imam napade osjećaja
krivnje što zapostavljam stare favorite
s vinila
damn that file-sharing!

vlado 16.11.2002 u 11:54:03 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Walter, cuj, meni ovo lici na pjesmu, jebote...
waiter in his 60s 17.11.2002 u 02:54:39 profil autora
nije pjesma (ako je onda je pretty shitty)
živa istina.




Izmjenio - waiter in his 60s u 17.11.2002 3:21:53
waiter in his 60s 17.11.2002 u 03:16:40 profil autora

ne želim biti dežurna nives opačić (znate
ona stara koka što svakog ispravlja)
, osobito budući da baš ja redovno gutam interpunkcijske značiće i velika slova, ali kao skoro studenta kroatistike blago me iritira što ovdje kaže da sam IZMJENIO post
dajte pliz to 'I' ubacite, o vi (ne)odgovorni

volimo hrvatsko, koliko god ono ne voli nas


Josh 01.12.2002 u 20:02:33 profil autora
prokleti kralj
potpuno vas ljudi razumijem. sjeban osjecaj
trixy 02.12.2002 u 10:12:15 profil autora
jedino
što
mi
nije
jasno
zašto
waiter
in
hiz
sikstiz
stalno
stiska
entere
pa
mu
postovi
izgledaju
kao
pjesme
electro cute 02.12.2002 u 12:13:04 profil autora
moj najbolji prijatelj ne voli muziku.
on voli cdeove po policama.
uživa (svršava dok) gledat onu crtu koja pokazuje progress prženja.
na žalost neman pržilicu pa moran žicat druge.
sally mi je spržila četri cdea, čekan ih još pet. ova 4 slušam cijelo vrijeme, mercury rev (all is dream) sluša sam jedno šest sati konstantno, ful koncentriran. mogwai isto.
živija
waiter
in
his
sixties.
waiter in his 60s 04.12.2002 u 02:55:25 profil autora
for no special reason, triks
just an irritating habit i picked up
somewhere along the line...

hvala, slatki strujom prženi, živio ja!

and is it true that devils end up like you
something safe for the picture frame
Hadzo 06.12.2002 u 16:02:04 profil autora
Ja ih ne przim, kupim ih kod pirata jer mi je puno jednostavnije (i skuplje, znam) i onda svaki CD preslusam bar jednom, da znam koji kurac se uopce nalazi na tom albumu. Vecina njih zavrsi na polici a nekima se vise niti ne vratim. Ali, svaki ima jednu sansu, pa sad, hoce li me oduseviti na prvu ili razocarati...Meni je problem prostor, jer kad imas vise od 1100 CD-ova jedna soba ti vise definitivno nije dovoljna...
trixy 09.12.2002 u 16:24:19 profil autora
ja baš iz tog razloga što ima previše bandova, izvođača, tralala... slušam jako malo novih cedejova. skoro ni ne širim krug izvođača koje slušam (a njih je oko 15-tak). kako nemam vremena preslušavati, pouzdajem se u preporuke prijatelja (ili ono što denis leskovar ishvali - dvaput), pa možda netko od njih i završi u mojoj stalnoj kolekciji (koja se zatim širi njihovim novim izdanjima).
drugi je razlog to što kad sam i čitao heroinu novu, nomad (melody maker...) za 90% bendova nisam niti čuo, a kamoli da sam čuo nešto od njih, izgubio volju za traženjem.
u ovom forumu sam čitao da su delgadosi divni, beck mi je u kolekciji... preporuke?