Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 ... 2 3 4 5 6 ... 31
 
dinar 19.03.2004 u 20:42:05 profil autora
deca, jeste vi gledali hurly burly? ja nisam mogao vjerovati da mi je promakao u videotekluku film s glumcima takvog kalibra. a kad ono pretenciozno smece. jedan od najvecih razocaranja ikada.
ali zato wellcome to collinwood. e to je nesto!
krampus 20.03.2004 u 10:35:26 profil autora
K-Pax: Ne znam otkud vam ta ideja da će se tu išta riješiti do kraja. Ja se samo bojim da će biti more of the same. Enivej, kupio sam, i nije 140 nego tričavih 113 kuma, pa ćemo vidjet.
sadrzaj je izmijenio/la - krampus u 20.03.2004 u 10:36:19
electro cute 27.03.2004 u 21:21:44 profil autora
upravo pogleh plan 9 from outer space.
mislim da je jakov sedlar ipak najgori redatelj svih vremena. ed wood je bar smiješan...
svinjče 02.04.2004 u 11:44:15 profil autora
League of Extraordinary Gentlemen.
LXG gledala sinoć. ima svega - bonda, drakule, matrixa,kapetana nemu, doriana graya,indijanu džonsa koji se zove drugačije(quaterman, a glumi ga Sean Connery), nikita (peta wilson) glumi vampiricu Minu (bram stokers' drakulj..), dr.džekil i mr.hajd su isto tu, pa neki američki špijun..i to je to.
e, da i bed faca mister m ili fantom.

onak, da mi neko to ispriča rekla bi da je film ziher glup, al znate kaj..čist je okej za ubit četvrtak navečer! oke glumci, fini efekti, te kompletan audio-vizualni doživljaj.ne bu vam dosadno. nadam se da nije već o tome bilo priče

all animals are equal
but some animals are more equal than others
vlado 02.04.2004 u 14:46:49 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma joj... Meni je najveci problem otkud Tom Sojer medju ekstraordinarnom gospodom? Pa prije bi tu bio Haklberi Fin. Najvece sranje je to, sto je to takav nesretan kompromis prema stripu da vrijedja svakog ko iole nesto zna o njemu. U suprotnom, doista, film je vjerovatno dobra zabava cetvrtkom.
arhimed 02.04.2004 u 18:51:26 profil autora
meni je taj film bio dobra zabava samo u prvoj polovini svog trajanja, a nakon toga radnja postane bezveznjikava i sve se završi kao i svaki drugi akcić - glavni predstavnik Dobra i glavni predstavnik Zla se kolju i mlate i ovaj što ja na strani Dobra posljednjim atomima snage pobjedi svog suparnika. sviđa mi se ideja spajanja likova iz različitih djela, ali radnja nije naročito maštovita.
arhimed 02.04.2004 u 18:53:06 profil autora
zar postoji i strip koji se zove "liga..."? na hrvatskom tržištu?
DanMrak 03.04.2004 u 13:42:55 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Gledala Pasiju....moj dojam: STRAŠNO! Ja sam valjda preemotivna, jer sam dio filma bila prisiljena žmiriti. Općenito ne podnosim nasilje,a pogotovo ne ovako nešto...
+ film je mjestimično prilično površan i ima grešaka.
dulce 15.04.2004 u 21:08:01 profil autora
o pasiji sam letimicno citala na drugom topicu, da ne ponavljam, samo bih rekla svoje dojmove, poznat scenario, tako da ne daje bas puno prostora redatelju; za moj ukus prebrutalno, iako mi je jasno da se zelio fokusirati na isusove patnje. previse. meni osobno najdraza scena piete.
electro cute 16.04.2004 u 00:51:20 profil autora
hm...problem je što scenarij daje puno prostora redatelju. možeš ga tumačit na tisuću načina.
plus možeš imat svoje verzije događaja (bibliju su ipak pisali ljudi, a svi znamo kakvi ljudi znaju biti)
meni je bulgakovljeva verzija muke isusove izvrsna. iako njega, kolko mi se čini, ne zanima previše istina, nego upravo obrnuto, činjenica da ne postoji istina, već da je sve ono što prođe kroz čovjeka neka vrst selektivnog slijepila. al kaj ja znam, ja sam uvijek imal čudne interpretacije knjiga.
joooj, moram čim prije pogledat film, fakat me zanima.
Filip 18.04.2004 u 11:39:01 profil autora
eto, napokon jučer skočio u kino i pogledao pasiju.
već je napisana odlična recenzija filma u magazinu. ja se u potpunosti slažem s njom.
brutalno i surovo? pa da.. bilo je masovno sklanjanje pogleda u lijevo ili u desno, skakutanje po sijedalu, prekrivanje lice rukama i slično.. al htio bih citirati vladeka: realnost je najsuroviji film kojeg gledate. jebiga.
preporučam!!!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
sadrzaj je izmijenio/la - Filip u 18.04.2004 u 11:39:32
svinjče 23.04.2004 u 21:26:17 profil autora
eto, opet ubila jedan četvrtak za okej film. mislim, nije da je najnoviji, al' tek sad vidla. chooper se zove. o "malo" pomaknutom australcu, koji ima problema sa samokontrolom, pa je lak na obaraču, sačmarici. i ne osjeća bol, pa kad ga u zatvoru popikaju malo, on i dalje sere li ga sere. prava faca, svakako pogledajte, ako jošte niste.
dulce 12.05.2004 u 14:32:50 profil autora
nije da je steta otvarat novu temu, al posto nisam sigurna jeste li vec pricali o tome, evo ovdje - kill bil vol. 2. puno meksa verzija prvog dijela, ali ipak jos uvijek sa izvanrednim borilackim vjestinama skoro svih prikazanih likova. vrlo sarmantan film. strasno banalan na momente i bas zbog toga mi je mamio osmijeh na lice i vise nego sto bi ozda trebao. ja sam bila ubijedjena da dolazi i treci dio, pa nekako nisam ocekivala kraj u ovom. ona ga fakat ubije?!!! beatrix kiddo rules. soundtrack naravno opet g e n i j a l a n!
Filip 12.05.2004 u 14:49:46 profil autora
on i namjerava snimiti kill bill, vol.3!! ali.. Link

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
arhimed 14.05.2004 u 17:52:42 profil autora
pogledao sam sinoć "rekvijem za snove". potresan film. ellen burstyn je naprosto sjajna i toliko uvjerljiva da nemam riječi, a i redatelju bi se mogli pripisati isti pridjevi jer je odlično dočarao likove, te prazne, zombirane* antiosobe bez imalo života u sebi. ona fora s brzom izmjenom kadrova je cool.

*copyright by hadžo
svinjče 15.05.2004 u 14:20:58 profil autora
ooo,sjajan film.definitivno top 10.
Hadzo 17.05.2004 u 13:02:41 profil autora
A šta sam ja to kao kopirajtirao? Ajd dobro, nema beda, sve dok tantijeme stižu, he he he...Rekvijem je sjajan film. Sinoć sam i ja imao double pleasure, prvo smo gledali Donnie Darka a zatim posljednjeg Woody Allena (Hollywood Ending) i oba filma su sjajna, svaki na svoj način. Što volim kad od filma ne očekuješ mnogo a onda te rasturi. Obavezno bacite oko ako već niste.
DanMrak 23.05.2004 u 11:46:23 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Nakon ovoga mi se slobodno možete smijati....al da neko ne bi ugazio u istu kaljužu kao ja...u petak sam tj. smo iz silne dosade išli u kino. Kaj ćemo gledat? Ajd neku komedijicu.....Naime zove se Luda kuća (De Vito je redatelj mislim). Vjerujte, toliko glup film nisam nikada gledala. Strašno nešto. Nije mi jasno kak je neko takvu glupost uspio smisliti. Niti jedna smješna scena. Već viđeno, predvidljivo i nadasve jadno. Sljedeći put ću rađe sjest na neku klupu u parku i brojat zvjezde. Užas!!!
dulce 29.06.2004 u 15:16:31 profil autora
ma nije steta, al mi mrsko otvarat novu temu - gledala sam opet before the rain. bio na tv-u. definitivno jedan od meni najboljih filmova ever. svaki put se sjebem. jer krug nije potpun...
vlado 29.06.2004 u 16:05:57 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ja se sve nekako potiho nadam ne bi li mi Filip dobacio DVD originalni... Ali, psssst. Nemojte mu reci.
;)
Filip 29.06.2004 u 20:11:02 profil autora
sve je to super i znaš da uopće nije problem, al filma na dvd-ju trenutno nema. da, da.. jednostavno filma nema!
film je izašao na dvd tek prošle godine! kao dio proslave sto godina ilindenskog ustanka. izašao je kao limited edition. kako sam u tom periodu bio u puli na odmoru, nažalost nisam imao priliku nabaviti dvd.
doma imam divx verziju. postoji mogućnost da posudim film iz dvd kluba i da presnimim. a možda i nađem original. nikad se ne zna. uglavnom na moje slijedeće putovanje ka zagrebu nosim film.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
electro cute 30.06.2004 u 01:13:34 profil autora
jeijeijeije! i one kaurismakije ima da doneseš!
Hadzo 30.06.2004 u 09:02:01 profil autora
Jebote, ovaj Kjut se grebe non-stop...
trixy 30.06.2004 u 09:12:02 profil autora
je, a kad on mora nešto spržit, ne možeš dočekat...
Hadzo 30.06.2004 u 12:32:46 profil autora
Jel ti doista treba Darkness? Dofuram ti ga čim se dogovorimo za neku cugu...
electro cute 30.06.2004 u 13:36:00 profil autora
čoeče, jebote, spičkam 20 cdea za 3 dana. na hardu imam 1 gb prostora, sve napunjeno filmovima i muzikom. i onda oću još. mislim da trebam na liječenje.
trixy 30.06.2004 u 14:06:19 profil autora
pa kaj bi ti? ja imam prijenosni hard od 120GB i stalno mi je pun. a kaj bi tek bilo da imam brzu vezu na net?
Hadzo 30.06.2004 u 15:12:29 profil autora
Vidi, vidi, prijenosni hard od 120 GB? Pa što se ne hvališ bre? Mojih 20-ak GB su dječja igra prema tome, ali sigurno bi se našlo nešto materijala vrijednog sheranja. Mrežni kabel pretpostavljam imaš, ne? Razgovarat ćemo o tome...
dulce 06.07.2004 u 12:20:31 profil autora
NEMOJTE gledat "Mindhunters"! toliki shit vec dugo nisam gledala...
electro cute 22.07.2004 u 19:45:30 profil autora
ai.aiaiaiaiaiaia!!!!! jednostavno a.i.
pogledah opet ovaj spilbergov uradak. uh. e jebote, kako nekima fali mjere. ono, započne fino, otvori zanimljiva pitanja, obiteljska drama i sve to, da bi se na kraju pretvorilo u nekakav holivudski poluspektakl. ipak, nijesam razočaran, fotografija je prekrasna, režija solidna, mali joel ždere 90% holivudskih glumaca za doručak, a i jude zakon mi je zakon.
joj, da je kjubrik ovo režiro mogo je bit film stoljeća. šteta.