Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 ... 25 26 27 28 29 ... 31
 
gogolj 31.12.2012 u 12:11:02 profil autora
je l'''' da da je malo k''''o sinegdoka? te uloge i to.(((:
odlicna je ona pocetna sa dzukcem u sinemi.
pa ona "starica" kad prosi, pa ono vintanje svetlece tarabe,
majmuncici pred kraj. odlican film!


naravski, poveznica je očita... iako motori postavljaju više pitanja imho. e, to sa staricom mi je baš beton jebote, glean koji k, super mi je to šta je ovaj film mogao poći u bilo kojem smjeru(a koji je započeo) i da bi i dalje bio jeben. u svakom slučaju kad pogledaš kakvi filmovi su snimani unatrag samo nekoliko godina (sinegdoha, holy motors, tree of life) ili kroz ovu prošlu dekadu noeov irreversible (enter the void nisan gleda a očekujen puno također) pa trierov dogville, sigurno ćeš se i sam sjetit još ponekog, kinematografija je jebeno živa i šuta dupe ali smeće nikad nije bilo dostupnije i raširenije.
johnnykola 01.01.2013 u 10:46:19 profil autora
sta je bilo!? reci!
potpisujem.(((:
dendrofil 03.01.2013 u 18:47:25 profil autora
poleti i leti
pliz help! malo sam nesnalažljiv oko pronalaženja titlova, pa ako netko može tu okačiti link s okej titlovima za cijeli holy motors. fala ljudi!
daddy 04.01.2013 u 01:04:16 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
norma.jean 13.01.2013 u 17:47:29 profil autora
get me another beer, dragon lady.
inflacija pogledanih i onih samo odgledanih. ovi su mi bili dobri:

seven psychopaths - http://www.imdb.com/title/tt1931533/
the paperboy - http://www.imdb.com/title/tt1496422/
end of watch - http://www.imdb.com/title/tt1855199/
the words - http://www.imdb.com/title/tt1840417/
lawless - http://www.imdb.com/title/tt1212450/
janakis 16.01.2013 u 15:54:12 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
gledao tko misfitse? preporučam.
ideja slična kao kod heroesa, ali daleko bolja serija. nije nepotrebno napeto s glupim zavjerama... britanski, ne.
johnnykola 25.03.2013 u 10:47:33 profil autora
sta je bilo!? reci!
puki 25.03.2013 u 11:43:03 profil autora
Old rabbits die hard
Slažem se, zabavno iskustvo.
mario 27.03.2013 u 22:55:08 profil autora
.
gogolj 28.03.2013 u 22:35:48 profil autora
into the abyss.

sjajan dokumentarac, herzog jedino takve i isporučuje. u fokusu je slučaj trostrukog ubojstva za koje je jedan dečko osuđen na smrtnu kaznu, a drugi na doživotnu. intervjuirani su njih dvojica, ljudi povezani sa slučajem i oni upoznati s izvršenjem smrtne kazne. ako budete gledali vidjet ćete da se dokumentarac ne bavi krivicom, ne zauzima strane i ne pametuje. ne, to nije herzogova namjera, on ima malo drugačiji pristup od ostalih. besmisao, smrt, život, takve teme tako jednostavno i efektno prikazane. što da vam kažem, osim, pogledajte, ja ću svakako još jednom. osobno, jako volim kad filmovi postavljaju pitanja, a ovdje ih je dosta postavljeno, neka na koje treba odgovoriti i neka koja su retorička.
how are you gonna live your dash?
mario 29.03.2013 u 17:53:12 profil autora
.
into the abyss.

sjajan dokumentarac, herzog jedino takve i isporučuje. u fokusu je slučaj trostrukog ubojstva za koje je jedan dečko osuđen na smrtnu kaznu, a drugi na doživotnu. intervjuirani su njih dvojica, ljudi povezani sa slučajem i oni upoznati s izvršenjem smrtne kazne. ako budete gledali vidjet ćete da se dokumentarac ne bavi krivicom, ne zauzima strane i ne pametuje. ne, to nije herzogova namjera, on ima malo drugačiji pristup od ostalih. besmisao, smrt, život, takve teme tako jednostavno i efektno prikazane. što da vam kažem, osim, pogledajte, ja ću svakako još jednom. osobno, jako volim kad filmovi postavljaju pitanja, a ovdje ih je dosta postavljeno, neka na koje treba odgovoriti i neka koja su retorička.
how are you gonna live your dash?


jebote, koja je to ekipa, onako familijarno provođenje života po zatvorima...generacijski izgubljeni.
dobar dokumentarac.

gogolj 29.03.2013 u 19:39:15 profil autora
brutalno, da
drago mi je da si pogledao:)
mario 29.03.2013 u 21:55:15 profil autora
.
;)
e, a onaj frajer što je dobio odvijač kroz cijela prsa i mrtvo ladno ga izvukao i otišao na posao (barem tako kaže) i što ga je ovaj sa doživotnom maltretirao s pištoljem i na kraju je bilo samo škljoc,, taj me odmah podsjetio na ekipu iz filma gummo...
gogolj 02.04.2013 u 00:42:33 profil autora
jagten (the hunt).

da ne upilavam previše, ovo je kvaliteta pa ako slučajno ne budete imali ideju što pogledati, bacite oko. imate priliku vidjeti ispred kamere možda i najboljeg europskog glumca, madsa mikkelsena (pushere ko je gledao znat će) a iza kamere vinterberga (onog frajera koji je režirao festen). stvarno interesantna tema sa jako dobrim scenarijem, izvrstan zaplet... film je dinamičan, snažan i monstruozno glumljen. nevjerojatno je što riječi mogu uraditi, pogotovo povezane s osjetljivijim temama. znao sam to i prije al film, pogotovo ovako dobar, zamisli te još više.
gogolj 02.04.2013 u 11:01:15 profil autora
dan nakon, ovaj film mi je još bolji. snažan utisak je ostavio na mene.
johnnykola 02.04.2013 u 11:18:38 profil autora
sta je bilo!? reci!
ne moze ga zevs naci. ima, ali od 1,4 gige. ima li na nekim ovim share sajtovima 700 ili manje mega? danke!
mario 02.04.2013 u 11:37:10 profil autora
.
ne moze ga zevs naci. ima, ali od 1,4 gige. ima li na nekim ovim share sajtovima 700 ili manje mega? danke!


http://adf.ly/1932100/banner/http://filmovi.infopult.net/pretraga?video=the+hunt...

online.
gogolj 02.04.2013 u 11:44:14 profil autora
ne moze ga zevs naci. ima, ali od 1,4 gige. ima li na nekim ovim share sajtovima 700 ili manje mega? danke!


teško, dugo se čekalo na bilo kakav rip, sad će vjerojatno proć još neko vrime da izbace 700mega verziju
johnnykola 02.04.2013 u 11:45:11 profil autora
sta je bilo!? reci!
ok. danke!:)
mario 05.04.2013 u 22:16:49 profil autora
.
jagten (the hunt).

da ne upilavam previše, ovo je kvaliteta pa ako slučajno ne budete imali ideju što pogledati, bacite oko. imate priliku vidjeti ispred kamere možda i najboljeg europskog glumca, madsa mikkelsena (pushere ko je gledao znat će) a iza kamere vinterberga (onog frajera koji je režirao festen). stvarno interesantna tema sa jako dobrim scenarijem, izvrstan zaplet... film je dinamičan, snažan i monstruozno glumljen. nevjerojatno je što riječi mogu uraditi, pogotovo povezane s osjetljivijim temama. znao sam to i prije al film, pogotovo ovako dobar, zamisli te još više.


evo pogledao. jako dobar, ma da je meni ipak jači dojam ostavio festen. jagten mi je nekako da je scenariji pisan upravo s postavljenim ciljem i simbolikom koja je iza toga i onda se išlo ugrubo uz to ( od trenutka kada mala izmisli priču). to ništa bitno ne umanjuje njegovu atmosferu, njegovu emocionalnu stranu, posebno je to dobro odradio mads...sve u svemu, jak film;)
gogolj 08.04.2013 u 23:02:52 profil autora
malo koji film može u istu rečenicu s festenom
mario 20.04.2013 u 13:13:10 profil autora
.
http://www.imdb.com/title/tt0907657/
neki dan sam pogledao i sad me daddy u dnevniku podsjetio sa soulmate( čisto osobna interpretacija), a i bilo je trenutaka u filmu kad sam pomislio na pipse( snimanje u studiu)...inače oke filmić, onako lijepo. a i moguće da ste već gledali, jer je iz 2006.
johnnykola 20.04.2013 u 14:41:12 profil autora
sta je bilo!? reci!
meni samo dobar, cak, zamalo trubadur od filma.
mario 20.04.2013 u 15:10:00 profil autora
.
ma da, samo oke, čak na trenutke i dosadno, al me podsjetio, pa sam stavio;)
gogolj 06.06.2013 u 00:52:18 profil autora
place beyond pines

a must see :)))
daddy 26.06.2013 u 20:18:12 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
rumunjski "politist, adj"...."beyond the hills". aha, zato su izumljeni filmovi. zadnja scena "beyond..."......zapamtit će te.
the hunt je oke, danski.
danci općenito ovih dana na zaslonu.
mario 26.06.2013 u 21:49:17 profil autora
.
super su danci. neki dan gledao after the wedding. oke filmić. isto mads.
inače...tyrannosaur....ima jakih trenutaka. nešto u stilu stuart life backwards......olivia colman je jebeno odradila ulogu. emocinalno jako.
johnnykola 27.06.2013 u 04:49:46 profil autora
sta je bilo!? reci!
da, kaljuza na kraju beyond je tito.
ne znam je li isti reziser, ali odlican je smrt gospodina
lazarescu. nisam gledao, ali bacim oko na adj.:)
i, naravno beton je 4 mjeseca, 3 sedmice i 2 dana.
morsky 01.07.2013 u 15:30:29 profil autora
vurice, vurice jebem ti matice, zakaj ne radiš?
jučer sam prvi puta pogledao Agoru, pa ako niste, pogledajte.
.
ima nekoliko sjajnih kadrova iz perspektie "mojeg" doma.
.
pogledajte, ne zbog tih perspektiva, već zbog sadržaja.
mario 14.07.2013 u 16:39:36 profil autora
.
pogledao beyond the hills......opet mungiu rasturio. i sad nakon njegovog jebenog 4 months 3 weeks and 2 days sve je jasnije da (nadam se) imamo još jednog jakog autroa.....beyond the hills me je sa svojim religioznim i ambijentalnim pristupom podsjetio čak na velikog tarkovskog...posebno anderi rublev.
.....inače ona scena u bolnici ( pred kraj) to je ono što odrađuje smrt gospodina lazarescu....također jak film.