Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 13.05.2003 u 17:28:37 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Dakle, pita me jaran neki dan: "Da mozes, koje bi si DVD-ove komedija, koje si gledao, kupio? Koja je tebi najbolja komedija koju si gledao? Kad si se najvise smijao? Koju bi opet gledao?"
I ja ostanem paf... Tesko, tesko pitanje...
Ne vjerujete mi?
E pa onda odgovorite VI na to pitanje...
Dakle, TOP 5 za sva vremena.
Ne svih vremena... Nego onako intimno.
Ja jos uvijek razmisljam...
Tonci 13.05.2003 u 21:55:18 profil autora
Producenti
Vruca sedla
Freddy Got Fingered
Bad Taste
Policajac iz Beverly Hillsa
Ace Ventura I
Goli pistolj
Ima li pilota u avionu?
Coming to America

...i jos milijun drugih kojih se sad ne mogu sjetiti: komedija je moj omiljeni filmski zanr.

Usputno pitanje: je li tko gledao Freddy Got Fingered? Dobio je valjda najgore kritike ikada, ali meni je to remek-djelo kozmickih proporcija. (A cak ni nisam inace neki veliki fan Toma Greena!)
ZeeK 13.05.2003 u 23:38:39 profil autora
Pa evo...prije nekih mjesec dana sam gledo (nakon 15-ak godina) top secret...odkido sam.
Zatim su mi genijalni bili 'kakvi frajeri' (prvi dio), austin powers (isto prvi) , mont phyton sveti gral, Mrak film. Trgovci...
.ma nazalost, trenutno se ne mogu bas sjetit necega sto sam gledo 'kad sam bio mali'. Sve u svemu ispada da volim parodije.


Drink in peace
waiter in his 60s 14.05.2003 u 00:13:52 profil autora
1) od klasika 'neki to vole vruće'

2) od europskih 'amarcord' i većina čeških

3) od vudija bilo šta, osobito 'sve što ste željeli
znati o seksu, a niste se usudili pitati'
"Hey, don't knock masturbation. It's sex with someone you love."

4) od animiraca 'south park: bigger, longer & uncut'

5) od naših 'četverored'
Tonci 14.05.2003 u 00:21:05 profil autora
Trgovci, South Park... fak, kako sam samo mogao to zaboraviti! Dajte jos.

Mrak film 2 - deset puta bolji od osrednjikavog prvog dijela.

Sve sto ste htjeli znati o seksu - pogledao opet nedavno, moram priznati da mi nije bio nista posebno. Bio mi je puno zanimljiviji i uzbudljiviji kad sam bio mali - stovise, rekao bih da mi je predstavljao jedan od formativnih trenutaka u razvoju vlastite seksualnosti, iako ni sam nisam siguran na koji tocno nacin... nisam jebo ovcu, ako je tko na to pomislio! :)
tristam 14.05.2003 u 08:05:49 profil autora
1. south park film
2. austin powers 1, 2 i 3
pa to bi bilo ono glavno ostalog mi se neda sjećati. eto
electro cute 14.05.2003 u 11:09:15 profil autora
sve od vudija i pajtonovaca.
fargo.big lebowski.pakleni šund.resorvoir dogs.četiri sobe.lenjingrad kaubojs go amerika.amarcord.mediteraneo.chasing amy.trgovci.producenti.smiješna strana povijesti.baci mamu iz vlaka.žikina dinastija.balkanski špijun (e vlado vlado).south park.
fakin ne mogu odredit da me ubiješ.
vlado 14.05.2003 u 13:44:22 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
1. Funny bones/Rođeni komičari
2. Balkanski špijun
3. Big Lebowski
4. Leningrad cowboys
5. Man on the moon

Moguće je da ste propustili ovaj prvi navedeni! "Funny bones" iliti "Rođeni komičari" OBAVEZNO pogledati!!! Trebalo bi biti u videotekama.
vlado 14.05.2003 u 13:45:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Pajtonovci i Vudi Alen su izvan konkurencije. Zašto? Eto, zato! Gdje još njih da stavim?
zv 14.05.2003 u 16:59:53 profil autora
to do: svaš
skoro sve navedeno plus jedan JAKO JAKO dobar madarski! a ne znam kak se zove da me jebes. a i neda mi se trazit na netu. uglavnom radi se o tipu (mozda se po njegvom imenu i film zove kao!) koji ima malo problema s madjarskim komunjarama... jeben film!
jelena 14.05.2003 u 19:20:28 profil autora
ne znam da sad nabrojim pet za sva vremena, ali... relativno skoro sam gledala relativno nov film 'mrtav ladan'. malo sirov srbijanski humor, ali cijela sala u kinu je umirala od smijeha. ne sjecam se da sam se vise smijala na neku domacu komediju. blesavo skroz.
waiter in his 60s 14.05.2003 u 19:39:15 profil autora
ž i k i n a d i n a s t i j a ! ! !
to, kjut!
Tonci 14.05.2003 u 20:33:34 profil autora
Zikina dinastija, TOOOOO! Ali drugi dio, zbog Mise i septicke jame.
electro cute 15.05.2003 u 13:52:58 profil autora
meni je man on the moon tužan film. jebiga.
Filip 15.05.2003 u 14:21:52 profil autora
i meni je man on the moon bio tužan. a pored tog i jedan od najboljih filmova što sam uopšte pogledao. a o komedijama... još razmišljam.

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 16.05.2003 u 14:03:48 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Vama je Žikina dinastija dobra?
Bože moj...
vlado 16.05.2003 u 16:20:08 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Hm, ta Jugoslavija je fakat bila velika zemlja.
waiter in his 60s 16.05.2003 u 19:20:49 profil autora
šta tebi ne valja 'žikina'?
možda se ni meni danas ne bi sviđala,
gledo sam ju u doba kad mi je i
'hajde da se volimo' bio super film
trixy 17.05.2003 u 08:44:46 profil autora
vidiš, kod mene je obrnuto, ja onda nisam mogao smisliti niti jedan "naš" film, a sada ih barem mogu s odmakom pogledati i zaključiti je li uopće dobar ili nije.
balkanski špijun je zakon!
vlado 17.05.2003 u 14:08:42 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
I sa svojih jadnih 12 ili 13 banjaluckih godina, imao sam cvrst, jasan i nepokolebljiv stav: Zikina dinastija, Hajde da se volimo, Dino Merlin, Hari Mata Hari, Bolji zivot, Plavi Orkestar, Boa, fudbalska reprezentacija Juge, beogradski i sarajevski kvizovi jednostavno - ne valjaju!!!
waiter in his 60s 17.05.2003 u 15:22:12 profil autora
a jebi ga, ja sam imo 8 ili 9
trixy 19.05.2003 u 09:42:11 profil autora
a ja još uvijek imam 15
Hadzo 19.05.2003 u 10:35:08 profil autora
Trgovci, definitivno. Life of Brian ziher. I dva klasika Zucker/Abrahams/Zucker produkcije, Ima li pilota u avionu i Goli pištolj. Prvi dijelovi, naravno.
Od bivših YU, sveto trojstvo: Ko to tamo peva, Maratonci, Balkanski špijun (dobro, to je satira, ne komedija, ali neka).
I ultra šund nad šundovima: TORRENTE! Takav lik, ma to je famozno. Čovjek mi je idol, he he he...
electro cute 19.05.2003 u 10:42:05 profil autora
aj, torente!
al prvi dio...
zakon
trixy 19.05.2003 u 11:02:25 profil autora
ma i drugi dio ima svojih trenutaka
tomasini 08.11.2010 u 09:46:33 profil autora

.......Usputno pitanje: je li tko gledao Freddy Got Fingered? Dobio je valjda najgore kritike ikada, ali meni je to remek-djelo kozmickih proporcija. (A cak ni nisam inace neki veliki fan Toma Greena!)


je, meni je freddy također sjajan, tako lako ozbiljno neozbiljan. kao i Kevin & Perry Go Large, kojeg prati i odličan soundtrack!
janakis 02.02.2011 u 09:04:05 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
neki dan sam pogledao clerks, jučer clerks 2. odlično.
ne znam kad me zadnji put film tak oduševio.
prvi sam pogledao još tamo davno, u srednjoj, i očito ga nisam doživio kak spada.
top5, i ne samo komedija...
tomasini 02.09.2012 u 12:14:29 profil autora
ako vam je dosta ekonomske krize (jer nemate ni za rizle), ako želite promjenu - pogledajte ove divne dečke. oni su nova nada. New Kids Turbo

također, Four Lions - odlična parodija na sveprisutni teflonrizam.
daddy 02.09.2012 u 21:19:02 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
jeote, gledam likove koji su počeli ovu temu prije 9! godina.....puno se promijenilo od tada. ili mislite da ne?
inače, ispričavam se, ne pada mi nikakva komedija sad na pamet.
lunaleea 22.10.2012 u 22:48:57 profil autora
uff, teško.. ali znam kaj ne volim-Mike Myres, Rowan Atkinson, Jim Carey (u ''komedijama''), Will Farrell su mi def.glumci zbog kojih ne gledam film..
Od novijih filmova su mi dobri: Mamurluk 1, 2; Ted, Dark shadows, Due date ♥ , i slažem se da je Mrak film 2 bolji od 1..
Od starijih : Goli pištolj, Policajac s Bev.Hillsa, Žikina dinastija, South park..

Little miss Sunshine je na pol između starog i novog, i odličan je film, komedija, a crnjak!!! pogledat!
i Man on the moon mi je bio skroz tužan -.-




Sterilize stupid people!
janakis 09.10.2013 u 09:13:40 profil autora
to su polja gospodina Karabasa!
demetri martin
potražite If I na yt, a ako vam se svidi, potražite dvije sezone Important Things with Demetri Martin. nije sitcom, nije samo standup.
lik je jednostavno drugačiji i nije nužno najsmiješniji, ali oduševljava me kako razmišlja. outside the box. najinteligentniji komičar, usudio bih se reći.
i crta i piše s dvije ruke istovremeno! ak vam to nije dovoljno ;)
priuštio mi je možda i najbolji tv trenutak ikad.