Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 13.05.2003 u 14:33:57 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Juhuuuu! Na terasi Aquariusa...
Eto Filipe... Pocetak makedonskog mjeseca, izgleda...
Povratna avionska karta za Skopje:
1600 i nesto kuna...
Filip 13.05.2003 u 15:20:08 profil autora
ja sam zadnji put u Zagrebu išao vlakom.. oko 14 sati.. al bilo je puno jeftinije. :)
kad smo već kod koncerta, evo i jednog linka: http://www.blesok.com.mk/tekst.asp?lang=eng&tekst=499
majstore, baš lijep početak tog mjeseca! ;)

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
zumbula 13.05.2003 u 15:49:30 profil autora
ZLATNO SONCE

Zajdi zajdi
Sonce zlatno
Zajdi vo
Planina
Pred tebe e
Sonce
Cela zemlja
Zajdi vo
Zajdi vo
Mene

Najdraža mi stvar sa fenomenalnog albuma.

Izmjenio - zumbul u 13.05.2003 15:54:05
vlado 13.05.2003 u 18:39:01 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Vidimo se tamo, vidim...
Filip 31.05.2003 u 11:01:26 profil autora
stvarno je bilo super u četvrtku i petku biti u skopje. već sam pisao kako je bilo lijepo na koncertu madredeusa, a sad moram ispisati kako je bilo fantastično na koncertu mizara! to je bio od onih vanseriskih glazbenih događaja. fenomenalan dan!
koncert je otvorila predgrupa d.n.o. koji su sve bolji i bolji i su najveće nade na makedonskoj glazbenoj sceni. njihov singl je bio dugačko na prvom mjestu svih top lista. jedva čekam njihovog prvog albuma.
onda čekamo oko desetak minuta, bina se priprema za izlazak mizara!
i počinje!! gase se svetla, i svira se makedonska himna al u verziji mizara. i onda na sceni izlazi pjevač. prva pjesma "svjat dreams", pa "devojka od bronza", "doždot".. publika pjeva još iz početka zajedno sa bendom. a publika je tako raznovrsna.. srednoškolci, studenti, nešto stariji. mom tati je bilo tako krivo što i on nije mogao da dođe na koncert. na bini 14 svirača i 5 prateća vokala. ludilo. bend i pored tako duge pauze je izgledao sviježo, ko da uopšte ne su imali neku pauzu u karieri. kakva je bila izvedba pjesme "hodenže", "sonce zlatno" i "veligden" ne mogu opisati, to se samo može doživeti. na bini su se popeli i jedan tip sa bubnjom i jedan sa zurlom. naježio sam se! koncert je trajao dva sata. mizar se dva puta vratio na bis.. prvi put otsvirali "1762" (favorit mog starog) i "devojka od bronza", a drugi put "doždot" i triumfalni kraj koncerta sa pjesmom "veligden".
nakon koncerta svi su komentirali u stilu.. joj.. ovi d.n.o. su postali pravi jebači, stvarno su puno napredovali. mizara nikog nije komentirao. legende su otsvirale kako i što se očekivalo. božanstveno! neponovljivo!
ljudi, zavidim vi na koncert što će biti u zagrebu. i ja bih volio da dođem!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...