Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
Filip 12.05.2003 u 20:20:44 profil autora
Vlado evo ti topic. ;)
kolko košta jedna karta?
jučer mi je bilo tako dosadno da sam surfao satima i satima.. i slučajno sam naletio na neki tekst o nastupu Roni Size-a u Zagrebu. cijena karte.. 120 kuna.. onda uzmem kalkulator, pretvaram to u eura.. skoro 16 eura. okej, dva dana nakon Zagreba, taj isti Roni Size nastupa u Skopje. cijena karte.. 6,5 eura. stvarno mi nije jasno kako im je isplatljivo da organiziraju te stvari kod nas!
pa jebote.. cijena karte bilo čega što se zbiva kod nas je između 4 i 7 eura (najviše!). znam da u Hrvatsku je standard veći od nas, al kod nas su koncerti stvarno preterano jeftini!
evo mogo bih ispisati cijene nekih stvari:
kao prvo.. festival Skopje Gori 2001, gde pored Pipsa su svirali Foltin, Van Gogh, Miladojka Youneed, Darko Rundek i Disciplin A Kitschme.. cijena 6 eura.
onda recimo.. zadnje izdanje festivala Taksirat koje se održalo u dvije hale.. nastupali.. hala 1: Oružjem protiv otmičara, Vještice, Roy Paci & Aretuska, Amorphis i The Stranglers.. hala 2: Da Džaka Nakot, DJ K. Hand, DJ Empress, Transglobal Underground i Alex Paterson (ex The Orb).. i sve to za 6,5 eura
hmm.. ajd sad ovo..
Manu Chao.. cijena 4,7 eura, ista cijena i nastup grupe Stereo MC's
onaj ljetni festival u Ohridu.. traje tri dana, karta za tri dana = 10 eura!
jedino su bili skuplji koncerti na jazz festivalu, i na off festu.. kao kad su bili: Tito Puente, Ray Charles, Youssou N'Dour, Gotan Project, Cesaria Evora.. i slichni.. al ni tad cijena karte nije prelazila 15 eura.
stvarno me zanimaju cijene karata ostalih koncerata u Hrvatskoj (jer već znam o Roni Size-u), a naravno i u Bosnu..
hajde.. navalite..

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
lollipop 13.05.2003 u 01:16:34 profil autora
za depeche mode je karta kostala 280kn ako se ne varam. mislim da je to do sad bilo najvise sto sam ja cula. i puno previse, jasno. to je 37 eura, tolko ni po evropi ne kostaju koncerti.
vlado 13.05.2003 u 01:20:42 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Evo ja sam se sjetio da je "Kochani orkestar" kostao 90 kuna na dan koncerta.
zumbula 13.05.2003 u 08:43:38 profil autora
Rizwan-Muazzam Qawwali 140 kuna. Alli, ljudi to je nešto fenomenalno. Hipnoza. Nevjerojatan prasak emocija.
zomri 13.05.2003 u 17:09:27 profil autora
kod nas u bosni i ako ima koncerata onda jal su bedza (ko manu chao), jal su po cener (maraka) sto ti dodje 5 eura. drukcije cijene nema. a bogami ni dobrih koncerata. kud cete dalje kad niko da se sjeti da nam jednom dovede darkwood dub, jebo im pas mater...
Filip 16.05.2003 u 19:03:34 profil autora
evo neke nove cijene:
ono što vas je zanimalo sa heineken off fest-a.
madredeus - 14,5 eura
asian dub foundation - 8 eura (pretprodaja), 11 eura (na dan koncerta)

vlado ovo je za tebe, skopski koncert mizara.. 4,8 eura (pretprodaja), 8 eura (na dan koncerta). btw.. prvih 1000 koji kupe kartu dobijaju i ploču "svjat drims" kao poklon! sutra ujutro idem po kartu! :)

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
vlado 17.05.2003 u 14:13:32 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Kupi dvije, he he he...
jelena 17.05.2003 u 16:50:27 profil autora
ma, dala bih ja za madredeus i 15 eura. haha... (da imam i za kartu u skopje :[)