Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
cruzer 05.05.2003 u 14:42:22 profil autora
Dobro , jest da vec igra neko vrijeme u kinima, ne znam dal ste vi ekipa gledali. But aj did. FILM JE tugrejt. 2 sata sjediš(nema tog filma koji meni nije probudio crve in maj bat),gledaš i strava ti je. Još kad uzmem da sam bila skeptična oko filma, ono tipa : ma daj idemo gledat neku glupost komediju sam Mr. Beanom or samting. I onda uleti Frida, painterica.
Radnja je super, sve je nekako životno al na razini, bez puno patetike, ma dobro iako je malo i bilo bila je ajmo reć 'ukusna'. Nisam dugo gledala tako ispravan film! *****
zumbula 05.05.2003 u 15:00:56 profil autora
Nemam što dodati samo...čekam Nicole Kidman. Njuššim da je Selma trebala dobiti oskara. Stvarno divan film a Croatia dobro kino. Tamo bi jednom trebali grupno. Taman stanemo.
jelena 08.05.2003 u 00:07:26 profil autora
fridu sam gledala jos prije dodjele oskara. dobar film, a izvanredna gluma salmina. mislila sam da ce dobiti oskara, ali nikol je bila pogodnija... kao sve u zivotu, kao sto je meni pogodnije odgoditi ispit neg smoci snage za risk ;)
dju 13.10.2003 u 21:54:02 profil autora
odgledala, otplakala.
ajd, dobro, istina je da meni nije teško raspekmezit se.
lijep je film.
poslije sam sat vremena listala Riverinu monografiju, koju sam jednom davno kupila na nekom sniženju i baš me razveselilo kad vidjeh kako su mu slike u filmu vjerno prikazane. a on sam je u prirodi bio tri puta ružniji i dva puta deblji nego na filmu.
ne znam samo šta je Fridochi trebao onaj usahli Trocki.
electro cute 13.10.2003 u 23:13:25 profil autora
neeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!
trocki je zakon!!!!!
sećam se da je johnny govorio neš kako na fotkama uvek ispada kao trocki.
lav rulz!
dulce 14.10.2003 u 00:12:17 profil autora
i ja sam fridin veliki poklonik. salma me skroz pozitivno iznenadila. nisam ranije imala previsoko misljenje o njenim glumackim sposobnostima. jedan mexikanac (koji je usput profesor filma) mi je rekao da film 'frida' pretjerano ne cijene u mexicu, posto je hollywood po svom starom obicaju izokrenuo mnoge autobiografske cinjenice iz fridinog zivota kako bi prica dobila na atraktivnosti, a nadasve na politickoj korektnosti. whatever. meni je film bas super.
narocito soundtrack. zumbul, da opet przimo cd? morala sam ga kupiti zbog 'paloma negra' u izvedbi chavele vargas. velicanstveno.
dulce 14.10.2003 u 00:12:36 profil autora
i ja sam fridin veliki poklonik. salma me skroz pozitivno iznenadila. nisam ranije imala previsoko misljenje o njenim glumackim sposobnostima. jedan mexikanac (koji je usput profesor filma) mi je rekao da film 'frida' pretjerano ne cijene u mexicu, posto je hollywood po svom starom obicaju izokrenuo mnoge autobiografske cinjenice iz fridinog zivota kako bi prica dobila na atraktivnosti, a nadasve na politickoj korektnosti. whatever. meni je film bas super.
narocito soundtrack. zumbul, da opet przimo cd? morala sam ga kupiti zbog 'paloma negra' u izvedbi chavele vargas. velicanstveno.
zumbula 14.10.2003 u 08:48:21 profil autora
Hvala što misliš na mene dulce. cd sam kupila isti dan nakon što sam odgledala film. Negdje u petom mjesecu. Što se tiče chavele vargas bilježim se. U njen sam se glas zaljubila na prvo slušanje.Imam četiri albuma. Dva sam kupila dva spržila. Chavela je veličanstvena. Ako želiš šaljem s veseljem.
Povlačim rečenicu o Kidmanici. Jučer sam pogledala 'Hours'.Taj film stvarno trese.
sadrzaj je izmijenio/la - zumbul u 14.10.2003 u 12:10:42
dulce 14.10.2003 u 20:21:43 profil autora
mmm. chavelica na cetiri cd??? hvala! takvu ponudu ne odbijam, ali sprzi samo jedan , tebi najbolji, pa cu ga ako bog da, pokupiti kada dodjem u zg. javim ti mailom kad ce to biti.