Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
1 2 3
 
vlado 09.05.2003 u 19:06:28 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
;))))
sally 09.05.2003 u 19:29:03 profil autora
a daaaaaaaaaj, pa ne mozes sad u makarsku, pa ja nisam dole... sutra u 05.30 krecem u london... al znam ja da ti tamo negdje ljuetujes u blizini, drvenik mozda? zivogosce? tako nesto, jel da? sjecam se da si nesto pisao u gestbuku..
ah, damn. nista. preporuka za van: rockatansky u kali. pitaj ljude di je ako ne znas. jedino tamo se isplati ic.
uzivaj!
johnnykola 09.05.2003 u 19:48:27 profil autora
sta je bilo!? reci!
hvala na informaciji!!!
sally 09.05.2003 u 20:10:06 profil autora
eto ljudi. da vas privremeno pozdravim.
odoh ja sutra na mali odmor od vrucine, od zagreba, od svih gadnih stvari na koje moram mislit kad sam tu.
5 dana nije puno, i ni priblizno koliko bi htjela, al hej, pa zar nije uvijek tako?

a odmah kad se vratim iz londona idem na jednu operaciju. strah me. teta doktorica kaze da imam nesto malo i ruzno i da treba van.
to je jedna od onih stvari koje znaju kako u sekundi promijeniti sve.
al skuzila sam i ja jednu stvar. svako sranje u zivotu vrijedi zlata ako se iz njega izvuces jaci.
pa poslije skupis sve ljude koje volis i objasnis im koliko su zapravo vazni.
ne znam, serem, rastuzila sam se valjda.
hocu samo da znate da ste mi svi super i da sam onako djetinjasto ponosna sto se motam ovuda s vama. ono ko kad si sedmi razred a neki kul srednjoskolac te pozdravi pred skolom.
(isuse boze, stvarno sad idem)
evo. jos jedan medium-sized post a da nis pametno nisam rekla.
volim vas.

p.s. ovaj, ummm, jednu vecer sam se zajebavala i prijavila na trilobite na iskonu (sram me). sad su me zvali da sam u polufinalu. fakat sam jadna, al morala sam vam to rec osobno, jer se dinar nesto prijetio da ce rec forumasima. pa evo. sad znate.
lollipop 09.05.2003 u 23:19:17 profil autora
hahaha! odosmo ja i dip pogledat o cemu se radi, prvo smo umrli od smijeha, a na kraju zavrsili time da smo njega prijavili :) on je nesto negodovao, ali vidjela sam mu napadaj zadovoljstva u ocima nakon sto smo izabrali koju cemu sliku poslat. vuhahah, e da je bar mogu podijelit s vama....
dju 10.05.2003 u 01:30:54 profil autora
trilobiti, što je to? uvijek se osjećam izopćeno kad pričate o nečemu o čemu neam pojma.
sally, gdje ti je to tvoje malo što treba van? da nije zub? to je zv uveo u modu, Vlado se polakomio, pa nisi valjda i ti?
ako je stvarno operacija u pitanju, oćeš ležat u bolnici? pa da ti dođemo svi, čoporativno (pretvori to u kilograme voća)?
lollipop 10.05.2003 u 01:42:49 profil autora
ah, bas mi je guba u ove nocne sate pratit dju po forumu i podastijevat joj odgovore :) taj trilobite ti je nesto na iskonu, neka nagradna ili nesto di hoce spojit dvoje ljudi za neku romantiku i onda ih pretvorit u zvijezde (koliko sam ja shvatila a nisam se trudila), to im je izgleda sam moderno. smijeh, uglavnom. pogledaj na iskon, negdje gore desno ima neko srce.. al nemoj, polufinalist dobi neke utjesne nagrade, bas me zanima s cim ce sally doc doma :) (sad joj dinar ionak odlazi....)
lollipop 10.05.2003 u 01:44:20 profil autora
e da, buduci sally nema, ja cu glumit njenog glasnogovornika i samo sturo reci da se radi o vađenju zuba.
sally 10.05.2003 u 04:27:12 profil autora
ma nije zub, to je druga koja me ceka.
ovo je biopsija, a malo ruzno promjena u tkivu.
ma bezveze.
waiter in his 60s 10.05.2003 u 07:26:52 profil autora
drži se, sally, sve će bit ok!
waiter in his 60s 10.05.2003 u 07:29:58 profil autora
ma nemate pojma! kolko ste vi imali iz biologije? trilobiti su neki fosili lol
vlado 10.05.2003 u 11:38:59 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Men gat tu du vot men gat tu du. Vumen olsou...
Drz se, Sally...
Voltareni i caj od kadulje.

Izmjenio - vlado u 10.05.2003 11:39:39
Filip 10.05.2003 u 12:17:48 profil autora
drž se sally!

On je čuvar vremena, jahač mokrih valova...
Kao poštar lakog sna, on u snove dosurfa...
ZeeK 10.05.2003 u 12:30:03 profil autora
sretan put i cuvaj se...meni su frenda opljackali u londonu, sam je bio,u centru, oko 4 ujutro...detalje saljem na mejl :)
jesam te utjesio a? :)

kako ces bez neta u bolnici?


Drink in peace
dju 10.05.2003 u 13:32:14 profil autora
biopsija, pa to je šala, i ja sam to odradila.
ništa od mandarina i banana. štedimo za ozbiljniju operaciju.
electro cute 13.05.2003 u 10:54:56 profil autora
stara je jača od svih.
i know she can beat them...
i kupi bombona u londri
goldietrickz 14.05.2003 u 12:19:54 profil autora
ja tek sad vidio ovo!!!mislim na fotke...i super su.zbilja!pozdrav svima!