Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
waiter in his 60s 14.11.2002 u 00:50:18 profil autora
šta mislite o liku i djelu navedene?
o hrvatskim glumicama uopće?


dju 14.11.2002 u 09:01:37 profil autora
Nina mi je skroz loša u Finim mrtvim, u Blagajnici mi je bila jeftina (mrzim te površno iskarikirane likove). U onom Nolinom filmu Svaki put kad se rastajemo bila je ok. Gledala sam je u nekoliko kazališnih predstava, uglavnom sam se oduševljavala njome. Od mladjih hrvatskih glumica volim Jelenu Miholjević, neupadljivo je lijepa, ženstvena, glumački inteligentna, i ne razumijem zašto je nitko ne angažira. Medijski vrlo eksponirana Natalija Đorđević mi je očajna glumica, ružna i iritantna. Darija Saltagić (Lorenzi) je jako dobra ali neprivlačna, a takva je i Katarina Bistrović Darvaš. Barbara Nola mi je draga zbog izvrsne male uloge u Imagu. Ivana Bolanča mi je isto neizmjerno draga, misim da je puna dobre glumačke energije ali da bi joj se moglo dogodit ista redateljska ignorancija kao i Jeleni Miholjević.
Od stare garde preferiram jedino Doris Šarić Kukuljicu.
Eto.
zumbula 14.11.2002 u 09:36:27 profil autora
Nina mi je skroz ok. u finim mrtvim djevojkama a i u blagajnici moram priznati da je nisam previše gledala u kazalištu osim u trainspotingu gdje mi je jako dobra i ospicama tamo me baš nije oduševila.Drago mi je dju da si spomenula jelenu miholjević i doris šarić kukuljicu koje odskaču od ekipe. doris mi je izuzetna.uršu raukar poštujem više kao velikog borca s mudima nego kao glumicu.spomenula bi još kseniju ugrinu i almu pricu.eh da strašno mi se sviđa gluma slavice knežević. da se vratim na jelenu koja definitivno u sebi ima sve što dobar glumac mora imati osim talenta neču ponavljati dju koja je to jako dobro napisala.natalija đorđević da bljak taj arogantni pubertet predugo traje što nemora biti loše ako imaš stila.
Lela Margitić Boža Frajt Inge Appelt Marija Kohn.
Fajrunt.
oak 14.11.2002 u 12:17:41 profil autora
diva svih diva hrvatske glumačke scene je gospođa Ana Karić
dju 14.11.2002 u 20:59:40 profil autora
dear oak, ti si katkad ko bojler ovog foruma - otkrivaš toplu vodu. karićka je za hrv. glumište ko čehov za rusku književnost, daj malo provokacije.

Izmjenio - dju u 14.11.2002 21:00:25
waiter in his 60s 14.11.2002 u 22:56:02 profil autora

e ne mogu opisat kako sam sretan što ima
još ljudi koji tako strastveno mrze đorđevićku

dju 15.11.2002 u 00:55:51 profil autora
Pa, mislim... glupava je... ima loše noge, ružnjikavo lice, očajnu kosu...prenemaže se, nema pojma o glumi, neuvjerljiva je, ne zna se nosit sa scenom, publikom, sa samom sobom i svojim tijelom, ponavlja se, u njoj ima seksipila koliko i bjelančevina u trešnji (pripita sam pa nisam maštovita, ali se nadam da trešnja nema ni zeru bjelčančevina). Sahranila sam svakog kazališnog kritičara koji je u njoj ikad vidio imalo talenta.
zumbula 15.11.2002 u 09:20:07 profil autora
Sori al nekak nemrem strastveno mrzit taj me osjećaj izbezumi. Jednostavno me iritira spomenuta gospodična. vrlo jednostavno.
johnnykola 15.11.2002 u 18:58:28 profil autora
sta je bilo!? reci!
ma nina je legenda. postala moj idol kad se u svakodnevici pojavila s onom kutijum za alat umjesto torbice.
Josh 04.12.2002 u 11:28:11 profil autora
prokleti kralj
ljudi moji, vidio sam ovo ljeto prekrasno lice: Dora Fišter i nepovratno sam se zaljubio tj. za sljedećih par sati, dok se nisam uozbiljio i prestao lebdjeti na balonu od sapunice :)
dju 04.12.2002 u 12:32:43 profil autora
Da, baš je lijepa, neagresivno, na način Vanje Rupene. Medjutim, nije baš baštinila bog zna kakav talent od tih svojih slavnih predaka. Ali u našim kazališnim i filmskim krugovima više šanse ima s tim licem nego što bi imala s talentom.
oak 04.12.2002 u 13:36:22 profil autora
supermama
Josh 04.12.2002 u 21:37:21 profil autora
prokleti kralj
dju, nazalost, nisam gledao predstavu, nego mi je samo netko dosapnuo to ti je ta i ta, glumica i bio sam zacaran :)

ti znas Doru :)) ?


ps. Vanja Rupena je zaakon!