Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
dinar 28.04.2003 u 10:38:21 profil autora izmijeni

Posljednji dani su mi u znaku oprostaja s dragim mi ljudima, stoga sam morao otvoriti ovu temu. Nece me biti na forumu cca 3 mjeseca pa... Prvo cu malo da putujem (beograd) pa cu malo da radim (poluvodic na talijanskoj jahti(mornar + vodic)) i na kraju cu da se obrazujem. Ovo zadnje je vjerovatno i najzanimljivije. Radi se o internacionalnoj ljetnoj skoli o politickim i ekonomskim sistemima. Odrzava se na Kreti, pod organizacijom georgetown university, sorosa i nekih medjunarodnih organizacija... Zanimljivo je i to da idu po 2 predstavnika svake zemlje (ego-trip!), i to balkanci, bivsa sssr i bliski istok, a jedna od glavnih tema je conflict resolution. Bit cu svakako pakleno (kazu da se palestinci i izraelci 3 tjedna sukobljavaju (u misljenjima, naravno) pa se na kraju napiju i bacaju socijale o miru...
Sigurno je da se tamo propagiraju proamericke ideje, zavijene u veo demokracije, ali ne vjerujem da ostali to puse. Isto tako je sigurno da cete imati ekskluzivne izvjestaje sa krete, koliko me to program i pristup internetu budu dopustali...htjeli to ili ne...
Eto, da ne kratim vise, puno pozdrava i tako to...

Za 12.6. mi je previse zao, ali....jebiga...

18.05.2024 u 09:54:09
 
oblikovanje:
sadržaj: