Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
simon 23.04.2003 u 23:32:08 profil autora
1998. (negdje u doba Fred Astaire-a u Feral Musicu, čini mi se)
Ripper: "Meni fali jedan jebački klinac koji će meni jebat mater po tisku!"

2003. (Terapija web-zine)
Galax 54, Mario: "Ove godine dolaze Pipsi sa Fridmannovom produkcijom, čuo sam jednu stvar, glazba je fantastična ali trebat će puno puno vremena da mi Ripperov vokal sjedne na mjesto. Slušam stvar, mislim da se zove “Porculan” i uživam, ali cijelo vrijeme brijem na paranoju da će kriknut nešto tipa «čipijepooo» il tak nešto. I da, nekako, možda se varam, ali previše liči na Rundeka. Ne mogu opisat šta, tekst, ili melodija ili nešto, al uglavnom dok sam slušao baš sam imao Rundekovu facu pred očima."
Galax 54, Čado: "Pipsima ne vjerujem niš, ako i snime super album(a vjerujem da hoće),trebalo bi im još tri takva da se iskupe za one gadarije sa prošlih albuma(sorry ,ali jako me iritira Ripperov vokal)."

DON'T SHOOT THE MESSENGER!!
waiter in his 60s 24.04.2003 u 19:42:39 profil autora
e, ljudi, zašto svi tako često pljuju po
dedijevom vokalu? mislim, niko nije savršen,
ali d niti falša niti ikog imitira. u čemu
je onda problem?

airball 25.04.2003 u 13:20:24 profil autora
malo smo dotakli tu temu kad smo se našli kod lolli i depa...

po meni, sam naziv njihovog "zanimanja" (glazbeni KRITIČAR) sugerira da su oni po defaultu mrgudi i da je pozitivno mišljenje o nekomu/nečemu iznimka, a ne pravilo. mislim, kakav bi to bio kritičar kad bi hvalio sve koji uspiju nešto objaviti...

svim tim dečkima i curama preporučio bih: "get a JOB!"

ionako je najbolji kriterij "sviđa mi se, ne sviđa mi se". koliko god bila razvijena naša sposobnost izražavanja, nikad u potpunosti nećemo moći izraziti svu našu nutrinu, sav naš doživljaj stvari poput glazbe (npr. hendrix ju je opisivao u bojama ;-) sad, jel to zbog opijata il nije znao drukčije...

hoću reći, što mi znači to što je napisao taj kritičar. to je samo njegov doživljaj, njegova ljestvica vrijednosti tipa "ovo je dobro, ovo nije". pa kako ga onda mogu uzeti kao autoritet? zar ja nemam JA?
vlado 25.04.2003 u 13:31:51 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Ma ja. Imas JA. Ali to si nas dvojica mozemo pricati. Dijelim Sallyino jebanje majki, jer, oni prave one OSNOVNE informativne greske. Ne idem dalje od svoje novine:
Jergovic - Pipsi su svirali "Dinamo" na Poljudu.
Haznadar - Pipsi izdaju singl "Ultraoptimizam" NA LJETO (??????)

Eto, takve se pizdarije kriju i po recenzijama, sto je uzrok jedino - bijesa.

Ko kad bi ti zbrajo australske dolare umjesto americkih...
dorijan 25.04.2003 u 21:13:15 profil autora
mislim da su zadnja dva posta malo promasena. ovdje se ne radi o glazbenim kriticarima vec o ljudma ciji je jedini kriterij stvarno bio njihovo osobno misljenje. ja mislim drugacije ali....
vlado 26.04.2003 u 12:57:28 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Sorry, tako je to kad pričamo i izvan foruma. Ali... Pa reci, brate.
dorijan 26.04.2003 u 13:34:07 profil autora
ma mislio sam samo reći da je meni daddyev vokal odličan ali ne osuđujem nikoga i razmijem da netko može misliti i suprotno. to je to "ali..." a da ma malo na trenutke podsjeća na Rundeka je točno, ne znam da li je to dobro ili loše. Mislim da ne gubi na originalnosti
electro cute 29.04.2003 u 10:16:53 profil autora
e vlado
daj pitaj jergu jel on stvarno nije napravija homvrk il je namjerno napisa onu nebulozu o dinamo ja volim na poljudu.
baš me zanima.