Forum

Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391
 
beshko 21.04.2003 u 04:35:40 profil autora izmijeni

dakle, dotični gospodin, nekad davno znan i kao ripper, čvrsto je odlučio da ne može i ne smije postojat baš nitko kome se njegovo najnovije djelo ne sviđa,
a ako se slučajno i nađe poneka tako blasfemična osoba (ipak fridmann radi samo ono što mu se sviđa, znate) koja (okrutne li sudbine) ima takvo, negativno mišljenje o albumu (?!?!!?),
to zasigurno nije zato što je dotična osoba preslušala album i jednostavno zaključila da joj se ne sviđa,
nego zato jer su intelektualni kapaciteti takve osobe izrazito ograničeni,
smješteni negdje na debelom početku gaussove krivulje,
što znači da takva osoba, jadna i bijedna,
jednostavno ne može shvatit taj the album u svoj svojoj briljantnosti, raskoši i punini
ono, ne kuži spiku
a ako se slučajno takva osoba (u ripper-rječniku znana i kao 'kastrat') još usto usudi javno izreći svoje promašene stavove (jebote drskosti), treba je prozvati na netu da se svi lijepo skupa-zajedno rugamo njenoj intelektualnoj zaostalosti

koji bezvezni elitizam

ripperu, jako je lijepo da se tvojoj užoj familiji album sviđa i da si ti tako ponosan na njega, ali bilo bi baš kulturno dopustiti i mogućnost (peče, znam) da se nekim pripadnicima ljudskog roda tvoje djelo jednostavno ne sviđa (i to pazi, nevjerica, iščuđavanje, muk u publici, ne zato što su umno zaostali i što se useru pred apstraktnom slikom nego simpli jer im se ne sviđa?)
ako te toliko boli kurac za kritike kao što kažeš i kao što bi trebalo, onda ovo gore pogotovo stoji

i inače, što uopće znači to idolopoklonstvo, 'implicira se da bi dave fridmann radio nešto što mu se ne sviđa'
iz konteksta proizlazi da je nešto što se daveu sviđa automatski dobro i to kao objektivna kategorija u pop glazbi
šta, taj čovjek nikad nikad ama baš nikad ne griješi?
on je nekakvo vrhovno muzičko biće koje slučajno obitava na zemlji i
već samim svojim izborom ukazuje nama prolima što je dobro?

ne sviđaju se svakom iste stvari, i sam znaš da to tako ne funkcionira

shvati ovo molim te kao dobronamjernu kritiku osobe koja te cijeni i kojoj smeta kad se ozbiljno približiš malograđanštini


inače, mislim da je album baš dobar

hvala
oprosti što ti se obraćam sa ti, ova forma tako funkcionira
pozdrav
sad me lijepo izpsuj i sve super

b

ps. tek da spomenem, meni su deserter's song i zadnja dva albuma flaming lipsa (pogotovo soft bulletin), jebeno fenomenalni (i fenomenalno producirani)
pusa

i da, sretan uskrs svima

17.05.2024 u 00:51:14
 
oblikovanje:
sadržaj: