Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
sally 10.11.2002 u 19:10:02 profil autora
jos jedna reakcija na ultraopitimizam, ovaj put sa vip.music-a:
"Singl za koji nije baš jasno zašto je objavljen, kome je namijenjen i što se događa sa Ripperom"
na adresi:http://www.vip.hr/sp/d_show?idc=2000202&idalbum=9956&idnews=9958
pa ako koga zanima sta drugi misle...
a vi? koliko vam je zaptavo ultraoptimizam dobar, a koliko los, razglabali smo o vizualnom, a slusno? ko je od vas nabavio (ili namjerava) single?
daddy 11.11.2002 u 00:54:13 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ah, stara olinjala niškorist koja se smuca od ćoška do ćoška godinama, sve novine i emisije u kojima je haračio - propale su - a sad bi, vala, i malo recenziiirooo. ma ljudi, pogledajte samo hvalospjev grupi "flare" za njen prvi dugosvirajući zločin i sve će vam biti jasnije. život je katastrofa, rekao bi moj prijatelj johnny!!!
p.s. fakat, "što se to događa samnom?!?!"
trixy 11.11.2002 u 08:47:07 profil autora
baš mi je drago da se s nekim barem nešto događa, za razliku od mene i meni bliž(nj)ih.
inače, ultraoptimizam mi je katastrofa (repanje i zeljanje) a refren mi je super. jedino što ne kužim što zmaj kaže ...?
zumbula 11.11.2002 u 09:17:25 profil autora
Meni se počinje sve vise sviđati ultraoptimizam. Edo je najjači od sve četiri verzije ta mi je najbolja. Iako Nered i sa Stokom i bez Stoke meni ne predstavlja previše.Daddy kaj se čudiš za Flare pa njih su hvalili dok još nisu ništ ni izdali. Ne kužim taj bend.
simon 11.11.2002 u 13:17:07 profil autora
Ljudi, jeste vi primijetili kako sve što se iole diže iznad prosjeka (o ispodprosječnim hitovima s bauštele nećemo izlizivat tastaturu) odmah upuca na prvo mjesto hit-depoa?
Pošto istu emisiju pratim samo kad me interesira jeli moja nova fejvrit pjesmuljak na listi i gdje, eto ultraoptimizam se prije nekih tjedan dva baš našao na samom vrhu.
Pazite sad ovo proročanstvo: ma apsoštrufno svaka pjesma koju odsad pa do vječnosti Pipsi ili Urban izdaju kao singl (za kretene: snime spot), apsolutistički će zavladati na zlatnom prijestolju hit depoja. Po principu 'ne kužim, ali pušim', nije li to divno? Puši!

P.S. gatam i iz dlanova, kave...(ultraoptić = hohić!)
simon 11.11.2002 u 13:18:53 profil autora
Eh i Sally, čekiraj si mejl tamo negdje navečer, važna obavijest! Pozdrav!
jelena 11.11.2002 u 13:51:56 profil autora
zanr: rock (!!!???) dajte, pa taj bezveznjak sam sebe pobija. svak iole naormalan ce rec: bezveze.
boo razz 15.11.2002 u 15:49:00 profil autora
otkad je jagatic relevantan faktor u bilop cemu? pa taj ne bi prepoznao dobru pjesmu ni da je sam napise hehe...
vlado 15.11.2002 u 18:12:53 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
"...Singl za koji nije bas jasno zasto je objavljen, kome je namijenjen i sto se doga?a sa Ripperom..."
Jagatic ima pravo... Zaista, zbog cega netko radi takve pjesme?
Jer, naprimjer, kad Zlatko Pejakovic izda singl pod nazivom "Misli svako da je meni lako", odmah, lako i direktno zakljucujemo zasto je objavljen, kome je namijenjen te u kakvoj je psiholoskoj kondiciji spomenuti Zlatko. Sta bi bilo da je Zlatko Pejakovic izbacio singl pod imenom naprimjer "Misli svatko da se zovem Zlatko"? Sta bi onda ljudi mislili?

Izmjenio - vlado u 15.11.2002 18:13:19
electro cute 20.11.2002 u 16:27:05 profil autora
ja san jako ultraoptimističan, jer san naša misto s kojeg se mogu opet spajat na net. ispričavan se svin mojin poznanicima ako san u zadnje vrime bija nešto nervozan, to je stoga šta mi je opala razina neta u krvi. sad ću se opet vratit u normalu. ahhhh
Hadzo 20.11.2002 u 17:03:25 profil autora
Meni je Ultraopt. cool stvar, koja se razlikuje od onoga sto su Pipsi dosada radili, ali opet pokazuje da Dubravko prati sto se dogadja u sirokom bijelom svijetu. Po tome je uz Urbana jedan od rijetkih, uvjetno receno, rock izvodjaca. Mene vise zanima kako ce ta stvar zvucati uzivo.
electro cute 26.11.2002 u 09:54:29 profil autora
ne postoji jebeni rokenrol