Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
oak 05.11.2002 u 15:53:44 profil autora
Što čitate od novina; dnevnih,tjednih, mjesečnih? Kako kompenzirate gotovo kroničan nedostatak muzičkog štiva? Koje još web stranice pohodite i što vas tamo privlači?
Hadzo 05.11.2002 u 16:43:33 profil autora
Od domacih Feral, i to religiozno, svake subote prijepodne, prije odlaska na cugu s ekipom. Od stranih, Q i Rolling Stone. Ipak sam ja preko tri banke, covjece. Redovno sam uzimao i (pokoj mu dusi) Nomad, a poceo sam sa Dzuboksom pocetkom osamdesetih. Ne znam ima li ovdje itko tko se jos sjeca tih vremena...
zumbula 06.11.2002 u 11:05:50 profil autora
Feral pa isto tako religiozno već desetak godina petak ujutro prije posla prvo u tabaco u kvartu. Globus povremeno kad mi postane mučno napravim pauzu.Frend kupuje Colors pa mi ga prosljeđuje.Godine nove povremeno bio je tu i Nomad. Pa sad na kraju da sve userem kupujem Gloriju kao staroj pa koji trač i sama upijem. Holivud dva tri put godišnje.Džuboksa se sjećam ali slabo kao i Poleta buraz je kupovao. Ja sam slinila nad Bravom i Pop rockom.Oho bio je tu i itd.
lollipop 06.11.2002 u 13:35:20 profil autora
nije da imam para, pa redovno kod staraca, umjesto druzenja s njima, prelistavam Feral i Globus koji oni, ko sto bi vi rekli, religiozno kupuju. Jel se ko sjeca Tjednika jos, on mi je imao stvarno dobrih rubrika, covjek je mogao svasta i naucit, a ne samo saznat sta ima novo u svijetu. Jutarnji, ne bas svaki dan, al kad ga dragi donese. Muzicki casopisi na zalost ne postoje, pa sam osudena na NME koji mi je nekad puno znacio (a danas samo jako puno kosta), e tamo sam citala stvarno SVE, ali i to se pomalo srozalo, nekad je bio inteligentan casopis (za razliku od npr Melody Makera), ali malo se izgubio. I definitvno jedina trenutno zanimljiva novina koja nema veze s politikom - Playboy, iako dosta osciliraju od broja do broja, ali stvarno, po mom misljenju, jedini kvalitetan casopis u nas. (bas je stigo danas na adresicu, al odnese ga onaj tipus, valjda da drka na poslu?, pa sad moram cekat dok se vrati)
Duboks, Polet, stara, stara Heroina, al ko se toga jos sjeca.....
e da, i Quorum, obavezno, al nisam sigurna pod koju kategoriju to spada..?(na njemu lijepo pise da je caspois)
lollipop 06.11.2002 u 13:36:09 profil autora
iliti casopis
waiter in his 60s 06.11.2002 u 13:56:10 profil autora
nekad ima zanimljivih članaka
na www.zarez.hr

Hadzo 06.11.2002 u 15:49:02 profil autora
Eh, da, Playboy, istina, ne uzmem bas svaki broj ali fakat kad ga uzmem, cinim to zbog clanaka. Ako mi je samo do izdrkavanja, pa net je pun boljih sadrzaja...Nego, jel' zna netko izlaze li jos Erotika i Vroci kaj, kad sam imao 18-19, to mi je bio zakon...(Majke mi, ozbiljno pitam, ne vidjam ih vise na kioscima...)
dju 06.11.2002 u 15:52:22 profil autora
Subotom Jutarnji, zbog Magazina i Kulture, nedjeljom i srijedom Večernjak (zbog kulturnog i poslovnog dodatka) Ponekad Vijesnik (zbog tradicije, u mom se roditeljskom domu uvijek čitao) Slobodnu Dalmaciju kad sam na moru. Globus - redovito, po inerciji. Nacional - kad se polakomim za nekom TNT-naslovnicom (poput ove zadnje s Balškićem), inače prezirem njihovu uređivačku politiku, Feral-par puta godišnje, iz pristojnosti. Ništa od tzv. ženskih časopisa (ali ih redovito prelistam kad sam u frizerskom salonu). Ponekad Zarez.
Od stranjskih samo, neredovito, Nacional Geographic i The Economist.
trixy 07.11.2002 u 10:34:21 profil autora
redovito kupujem colors, a na poslu dobivam bug i mrežu, te pcchip i vidi koje prolistam samo zbog slikica. tekstovi su ovim potonjima malo teže probavljivi.
od dnevnih večernjak petkom samo zbog ekrana (film, mijuza - manje zbog tv programa i intervjua).
globuse, nacionale, glorije i ostale... prolistam ako mi dodju pod prste
DanMrak 07.11.2002 u 15:32:49 profil autora
just because you feel it doesnt mean it''''s there
Jutarnji skoro svaki dan...a majka kupi Glorije,Lise,Tene i te gluposti pa i to znam prelistati...tu i tamo Colors...Prije Nomad.
Vanja 12.11.2002 u 00:41:12 profil autora
E, Hadzo, kad si imao 18, ja sam bio u 14im... Vroci kaj se kralo, ak nije bilo para za kupit... Imao sam i kolekciju negdje na tavanu - pa rasprodao... Jagmili se ljudi za tim prvim brojevima :-)))

Dajte nam spotove od Pipsa, na bilo kojem mediju, kupim, sam da kupim
boo razz 15.11.2002 u 15:53:50 profil autora
citam the village voice (najbolja glazbena rubrika igdje i ikada) i guardian na webu. hrvatske novine su u kurcu

Izmjenio - boo razz u 15.11.2002 15:59:17
zv 05.03.2003 u 16:34:17 profil autora
to do: svaš
ja obavezno gledam "metu" i "24 sata"!

razmisljam vec neko vrijeme di stavit post da uskoro komercijaliziram svoje stranice (ko zna zna, tko ne zna ne zna). uglavnom, vrlo uskoro kapitalizam ulazi na velika vrata i u moj dom. ideja je da JA PLACAM svima koji se registriraju. deset kuna. e sad, mene zanima kakva su vasa iskustva s webom? mislite li da to ima smisla? mislite li da ce se pretplatit previse ljudi i tako me izbankrotirat? trebam li ponudit i mogucnost pretplate bez placanja? sto mislite jel bi imalo to publiku? inace, sad imam oko 20 30 ljudi dnevno koje jako volim i meni ne bi bio problem dat 200 300 kuna njima za sladac, ali se bojim ovih nepozvanih...

komentari moze ovdje a moze i na mail.
ljubav, bok
daddy 05.03.2003 u 21:45:54 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
evo, ja ti sve svoje koji mi neće plaćat šaltam tebi. bit će ih buraz vojska prava! eto obostranog zadovoljstva. + i ja i moja žena idemo tebi. kurac ću ja plaćat samom sebi. idemo svi na tvoj sajt!
ZeeK 05.03.2003 u 22:30:14 profil autora
Sto ce tice muzike....Muzika na monitoru i iskonu...forumi hrvatskti i srpski,.. ako me nesto zanima, utipkam u google pa trazim.... ne bas prezahtjevno..
.i sto je najbolje konacno imam pristup kompu na faksu, sa brzom vezom i przlicom, pa udri!!!
Skinuh od Atheist rapa 'dve tri o biznisu' i valjam se po podu svaki put kad to pustim J
Jebes trule fabrike i preduzeca, u fudbalu je buducnost!!! Samo jos da nam ukinu sanckije...


Drink in peace
zv 12.03.2003 u 14:12:35 profil autora
to do: svaš
[q]evo, ja ti sve svoje koji mi neće plaćat šaltam tebi. bit će ih buraz vojska prava! eto obostranog zadovoljstva. + i ja i moja žena idemo tebi. [/q]
bas sam malo mislio... bit ce zajebano nakon tridesetog. ne mislim na svoju zajebanciju potrosit vise od tristo kuna. pa makar bilo i u "meti". i bit ce opcija za one koji mozda nece htjet da im posaljem pare. ono, kao "kliknite ukoliko ne zelite dobit deset kuna postom". mrak. i, sjetio me frend da mi fali glavni sponzor. za glavnog sponzora cu raspisat natjecaj. jos samo moram odredit koliko cu njemu para dat. jedno pedeset kuna recimo. za banner. ili kilu kikirikija?!?
vidimo se uskoro s one strane kapitala! yeah!