Forum

  Ukupno poruka: 54349 :: Ukupno korisnika: 1391 Online: 18
  Online >
Autor poruke
 
vlado 04.11.2002 u 20:35:24 profil autora
NEŠTO DOCNIJE...
Jel bio netko na koncertu Novog vala? Navodno je na stageu stajala Stuliceva kamena bista... Nisam siguran da je od onih likova na stageu upravo on mrtav... Uzgred, Daddy, sta ti mislis da te neko, za 20-tak godina, izlije onako u gipsu, pa da, naprimjer, neki tvoj stari clan benda skupi frendove pa da mlate pare svirajuci tvoje pjesme...

Izmjenio - vlado u 04.11.2002 20:38:10
zumbula 05.11.2002 u 10:24:07 profil autora
Da čitala sam o bisti.Frendica je htjela da idemo ali nije uspjela kupiti karte ne mogu reč da me nije zanimalo ali kad pogledaš s oodmakom jadno je tako slaviti Štulića. Ne vjerujem da je to iz velike ljubavi i poštovanja...i velikodušan rođače raspolagati tuđom mukom nije mala zajebancija..
oak 05.11.2002 u 15:49:01 profil autora
brez veze rekli bi kranjci
jelena 07.11.2002 u 00:40:48 profil autora
stvarno mi je jedna od najvecih neispunjenih zelja ta da odem na koncert 'azre', ali takvo sto mi je stvarno bezze. ljigavo i nedostojno. pa zar se sve mora ukakit ovdje kod nas (vas, nas, svejedno).
zumbula 08.11.2002 u 09:27:26 profil autora
eto im na štulićev odgovor u današnjem večernjaku.
daddy 08.11.2002 u 13:57:02 profil autora
i u kebab s njim i u kakao
ne bi vjerovali, zvali su me prije mjesec i pol da nekaj izvodim tom prilikom. onda sam reko da ne bi, pa su pokušali pozvat i yayu!? eto, tak vam je to. inače, ne radi se ni o kakvoj zlonamjernoj ekipi; jednostavno su to ljudi bez ikakvog moralnog kriterija. važno je da si nekaj "organiziraju" i u okviru te "priredbe" se dobro napiju i seru bezveze. svatko tko drži do sebe (a time drži i do drugih, primjerice johnnyja) ne pristaje biti dijelom ovakvih skaradnih vašara. uostalom, ne bih volio da se takvo što meni upriliči...mada, nemam brige haha!!!
Hadzo 08.11.2002 u 16:53:29 profil autora
Dobar izraz, "skaradni vasar"...Ajd, svi znamo da je rock'n'roll danas u kurcu, ali na ovaj nacin blati se uspomena i na ono sto nam je ta glazba nekoc znacila...Ne znam samo sto Predin radi u toj ekipi usual suspectsa...
jelena 11.11.2002 u 14:00:49 profil autora
procitah onaj clanak u vecernjem. stulic je faca. bas je faca.
zadnjih dana ponovo slusam 'filigranske plocnike'. to im je najalbum. stvarno.